Багаторівневі стійки під штангу Hop-Sport HS-1008L

4 748 грн
Змініть кількість
Доставка згідно з тарифами кур'єра Надсилання протягом 24 годин

Опис

Основні характеристики:

  • Вага: 27,7 кг
  • Тип стійок: комбінований
  • Довжина: 109 см
  • Ширина: 107 см
  • Висота: 179 см
  • 7 рівнів (гачки) + 2 рівня збирання гаків (хв. 32 см/ макс. 163 см)
  • Профілі: 40 х 40 мм
  • Максимальне навантаження: 200 кг
  • Гарантія: 24 місяця

Багаторівнева стійка під штангу HS-1008L

Вам потрібен ефективний і безпечний тренажер під час тренувань? Спробуйте багаторівневу стойку під штангу HS-1008L від Hop-Sport! Використовувані в ньому рішення дозволять вам зосередитися на виконанні вправ, не турбуючись про свою безпеку.

Міцні профілі 40 х 40 мм і товсті пластини, що з'єднують окремі елементи, забезпечують ще більшу стабільність. Використання порошкової технології гарантує точне покриття металевих поверхонь. Крім того, на підставці є два бокових стрижня, на яких можна зберігати диски для штанги.

Вам не потрібно турбуватися про стан вашої підлоги з стійкою Hop-Sport. Виріб оснащений пластиковими захисними ніжками, які ефективно захистять поверхню від подряпин і допоможуть запобігти рух стійки.

У комплекті до HS-1008L, ви отримаєте набір інструментів для самостійної збірки - ключі розміром 13 і 17. Вам більше нічого не потрібно, щоб зібрати стійку і використовувати її в свому домашньому спортзалі якомога швидше.

Примітка - грифи і диски, видимі на зображеннях, не включені в продукт.

Надзвичайно міцна
Надзвичайно міцна

Стійка HS-1008L забезпечить вам необхідну міцність і безпеку. Завдяки посиленій конструкції, ви можете легко покласти на неї вантажі до 200 кг. Тренеруйтесь безпечно з Hop-Sport!

Кріплення для штанги
Кріплення для штанги

Ви тренуєтесь комфортно з Hop-Sport! Завдяки сталевим крюкам, розміщених на 7 рівнях страховки, ви можете зручно поставити штангу на стійку після тренування. Вертикальне регулювання дозволить вам налаштувати стійку відповідно до ваших індивідуальних потреб. Це дасть вам комфорт під час тренування як стоячи, так і лежачи на лаві.

Стержні під диски
Стержні під диски

HS-1008L має два стержня довжиною 20 см і діаметром 25 мм. Стержні розташовані по обидва боки стійки, завдяки чому вони забезпечать вам зручний доступ до дисків. Завдяки використанню гумових упорів диски, які ви розміщуєте, не зіткнуться з основою стійки.

Більше Менше

Характеристики

Клас Домашні
Колір Чорний, червоний
Матеріал Сталь із порошковим покриттям
Розмір 109х107х179 см
Тип Стійки
Вага 27,7 кг
Країна реєстрації бренду Польща
Гарантія 24 місяці

Відгуків (1)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Олег Отличная рама, крепкая, держит веса хорошо, не шатается

Інші товари в категорії