HS-MB058B
Балансувальна півсфера
Фіолетовий

2 298 грн 2 648 грн
Заощаджуєте 350 грн
Доставка згідно тарифів Нова Пошта Відвантаження протягом 24 годин
youtube video 1 Балансувальна півсфера з вкрапленнями Hop-Sport HS-MB058B фіолетова
youtube video 2 Балансувальна півсфера з вкрапленнями Hop-Sport HS-MB058B фіолетова

Опис

Балансувальна півсфера з вкрапленнями HS-MB058B — це інноваційний пристрій, який не тільки ефективно зміцнить ваше тіло, але й чудово виправить вашу поставу. Виконуючи вправи на нестійкій поверхні півсфери, ви задієте набагато більше м'язів, ніж під час звичайного тренування (включаючи глибинні м'язи). Такі заняття допоможуть покращити координацію рухів, а також чудово підійдуть для реабілітаційних вправ або варіацій фітнес-тренувань. Гумовий купол із масажними вкрапленнями чудово покращує кровообіг і знижує м'язову напругу. Також продукт оснащений двома еспандерами, завдяки яким ви можете виконувати різні варіації вправ. Зазначимо, що в комплект входить насос.

Основні характеристики:

 • Модель: HS-MB058B
 • Колір: фіолетовий
 • Матеріал: ПВХ, АБС
 • Максимальне навантаження: 200 кг
 • Вага: 4,6 кг, з упаковкою: 5,2 кг
 • Діаметр: 57,5 см, 63,5 см - в зоні еспандерів
 • Висота: 22 см
 • Еспандери: 2 шт.
 • Довжина еспандерів: 80 см
 • Насос в комплекті
 • Тип шайби: нековзка
 • Гарантія: 24 місяці
Двостороннє використання
Двостороннє використання

Через особливу конструкцію балансувальну півсферу також називають напівм'ячем, оскільки вона дуже схожа на розрізаний навпіл фітнес-м'яч, поставлений на стійку основу. Під час тренування ви можете розмістити пристрій напівкруглим куполом або плоскою основою вгору. Обидва положення дозволяють виконувати широкий спектр вправ у різних позиціях: на колінах, сидячи, лежачи, стоячи. На цьому обладнанні також можна бігати і стрибати, тому його все частіше використовують любителі аеробних тренувань.

Пропрацювання глибинних м'язів
Пропрацювання глибинних м'язів

Завдяки пристрою ви значно зміцните глибинні м'язи кора, які якраз відповідають за стійкість і баланс усього тіла. Заняття на балансувальній півсфері рекомендуються всім, незалежно від рівня фізичної підготовки, а особливо людям, які займаються змагальними видами спорту (для запобігання травм і покращення пропріоцепції), вагітним і жінкам після пологів (для зміцнення кісток тазу), а також людям із малорухливим способом життя (для зміцнення м'язів спини і запобігання болю в хребті).

Крім того, тренування на балансувальній півсфері допоможуть вам ефективно підготуватися до будь-яких видів спорту, в яких базовим навиком є контроль за рівновагою, як-от катання на роликах, лижах, сноуборді, бойові мистецтва, спортивна, художня й акробатична гімнастика.

Знімні еспандери
Знімні еспандери

У комплект до балансувальної півсфері Hop-Sport входять два еспандери, завдяки яким можна розширити спектр своїх вправ. Також з їхньою допомогою ви зможете зміцнити і накачати м'язи рук, грудей і спини.

Більше Менше

Характеристики

Висота 22 см
Діаметр 63,5 см
Колір Фіолетовий
Матеріал Каучук
Тип Балансувальна півсфера
Максимальна вага користувача 200 кг
Вага 4,6 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці

Відгуків (1)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Ольга Многофункциональная вещь, можно усложнить обычные тренировки, спасибо

Інші товари в категорії

chat