Бігова доріжка
HS-900LB Clip
 

Безкоштовна доставка
Товар відсутній

Опис

Потребуєте регулярних фізичних навантажень, але маєте не так багато місця вдома? Не біда, бігова доріжка Hop-Sport HS-900LB Clip стане чудовим рішенням вашої дилеми. Її ергономічна конструкція ідеально впишеться в інтер’єр навіть найменшої квартири, не зайнявши водночас увесь вільний простір. Компактні габарити доріжки дозволяють користувачу комфортно та продуктивно тренуватися в будь-якій кімнаті, а складний каркас надає можливість легко скласти тренажер та зберігати його у зручному для вас місці.

Купити бігову доріжку HS-900LB Clip від Hop-Sport — означає придбати міцний та дуже функціональний тренажер, який прослужить вам тривалі роки. Збираючись замовити це обладнання, будьте на всі 100% впевнені в його високій якості, адже фірма-виробник забезпечує свою продукцію всіма необхідними сертифікатами та обов’язковою гарантією обслуговування на цілих 24 місяці.

Основні характеристики:

 • Тип: електрична
 • Номінальна потужність двигуна: 1,5 к.с.
 • Швидкість мін./макс: 0,8-14 км/год
 • Макс. вага користувача: 130 кг
 • Розмір бігового полотна: 120х40 см
 • Габарити в розкладеному стані: 148,5х72х108,8 см
 • Габарити в складеному стані: 148,5х72х22 см
 • Вага: 34 кг
 • Bluetooth
 • Навчальні програми: 12
 • Напруга: 220 В
 • Транспортні ролики
 • Номінальна потужність: 1119 Вт
 • Гарантія 24 місяці
Надійна технологічність
Надійна технологічність

Тренажер має міцний двигун із потужністю 1,5 к.с., який дозволяє користувачу тренуватися зі швидкістю в діапазоні від 0,8 до 14 км/год. Успішно працює з напругою 220 В та номінальною потужністю 1119 Вт.

Ергономічна конструкція
Ергономічна конструкція

Бігова доріжка HS-900LB Clip від Hop-Sportмає вельми компактні габарити: 148,5х72х108,8 см у розкладеному вигляді, 148,5х72х22 см у складеному стані та вагу у 34 кг. Незважаючи на такі розміри, тренажер здатний витримати максимальну вагу користувача у 130 кг. Також пристрій оснащений спеціальними транспортними роликами, завдяки яким ви легко та просто зможете пересунути доріжку в будь-яке зручне для вас місце.

Якісні деталі
Якісні деталі

Тренажер обладнаний потужною, інтуїтивно зрозумілою консоллю з сенсорним дисплеєм та записаними в неї 12 тренувальними програмами. Наявність Bluetooth-з’єднання дозволяє вам легко та просто під’єднати свій девайс (чи то смартфон, чи то планшет) до бігової доріжки та скористатися безкоштовним додатком FITSHOW. За допомогою цією програми ви зможете суттєво урізноманітнити свої заняття, зберігати дані тренувань та відстежувати динаміку прогресу своїх показників. Для зручності користувачів над консоллю розташована спеціальна підставка для мобільних пристроїв. Завдяки їй використання гаджета не спричинить вам жодних незручностей.

Більше Менше

Характеристики

Зміна кутів нахилу 3 рівні
Колір
Конструкція Складні
Максимальна швидкість 0,8-14 км/год
Потужність двигуна 1,5 к.с.
Призначення Домашні
Регулювання кута нахилу Ручна
Розмір бігового полотна 120х40 см
Система амортизації є
Тип Бігова доріжка
Максимальна вага користувача 130 кг
Показання дисплея Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс, сканування
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяців

Відгуків (7)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Артем как по мне, то маловато тренировочных программ, да и двигатель хотелось бы помощнее, однпко по такой цене...что есть, то есть.. Каріна добре, що є функція Блютус та цей безкоштовний додаток. телефон підключається легко, жодних проблем нема. Любомир хороше співвідношення ціни та якості. тренажер середнього рівня важкості, але все працює, основна рама міцна. претензій не маю, дякую. Христя якщо ви шукаєте тренажер середнього ступеня навантаження та відносно бюджетної категорії, то ця бігова доріжка те, що треба. Тішуся, що вибрала її, бо все працює, всім задоволена. сподіваюся, що так буде завжди. Захар дуже міцна та якісна доріжка, як для таких невеликих габаритів. консоль легка, для сприйняття, але , правда, тут всього 12 тренувальних програм, все-таки хотілося б більше. Виктория скромно и со вкусом, беговая дорожка средней мощности, но она отлично мне подошла. кстати, спасибо менеджеру Юле за помощь с выбором тренажера. Лилиана небольшая компактная дорожка, которая по качеству полностью оправдывает заявленную цену. удобна в транспортировке, не очень тяжелая. в целом, все неплохо.

Інші товари в категорії