Тренажери для спини

Щоб уникнути болю в спині та проблем з хребтом необхідно звернути увагу на обладнання для преса і м'язів спини. Тренажери для розтяжки спини сприяють зміцненню зони хребта і м'язового корсета, допоможуть позбутися від больових відчуттів та скутості м'язів від сидячого способу життя.

Сьогодні купити тренажери для спини можна в декількох різновидах. Найпопулярнішим з них є лавка для гіперестезії, що зміцнює м'язи не тільки в області спини, але й пресу та ніг. До них також відносяться спеціальні набори і сети, що включають як лавки, так і доповнення до них у вигляді грифів і дисків для виконання базових вправ зі штангою.

Для розтяжки хребта застосовуються і тренувальні лавки разом з турніками, які компактно розміщуються в приміщенні й дозволяють займатися формуванням свого тіла. Ще один не менш популярний варіант тренажера для спини для будинку –так звана шведська стінка, що дозволяє виконувати безліч різноманітних вправ на одному інструменті.

Серед універсальних тренувальних інструментів, які підходять не тільки для спини, але й м'язів тіла в комплексі, варто відзначити і гребні тренажери. Крім спини, гребний тренажер задіює під час вправ м'язи живота і кінцівок, значно зміцнюючи їх.

Для професійних і аматорських тренувань в домашній та вуличній обстановці знадобляться гантелі і гирі. Вони оптимально допомагають розподілити навантаження уздовж всього тіла, задіюючи в процесі не тільки м'язи спини, але й торсу в цілому. Крім того, таке обладнання компактне і не вимагає особливого догляду.

Подбати про спину допоможуть і масажери. М'ячі й ролики створені для праці з дрібними та великими м'язами, а також допоможуть зняти відчуття напруги після тренувань.

Більше
chat