Фітбол Hop-Sport 35 см сріблястий + насос 2020

428 грн
Змініть кількість
Доставка згідно з тарифами кур'єра
Товар відсутній

Опис

Фітбол HS-R045YB 35 см - це простий пристрій, що урізноманітнює ваші домашні тренування. Рекомендується для загального розвитку і вправ на розтяжку, а також для реабілітації людей різного віку. Тренування з м'ячем для гімнастики ефективно задіють глибокі м'язи, запобігають білю у спині і розвивають відчуття рівноваги. Виготовлений з міцної еластичної гуми, м'яч має високу стійкість до пошкоджень. Продукт поставляється з насосом, тому ви можете відразу наповнити м'яч повітрям і почати тренування.

Технічні дані

  • Модель: HS-R045YB
  • Колір: сріблястий
  • Вага перед надуванням: 400 г
  • Діаметр до надування: близько 45 см
  • Діаметр після надування: близько 35 см
  • Максимальна вага користувача: 100 кг
  • Матеріал: ПВХ
  • У комплекті: насос

Безпечне тренування На м'ячі Hop-Sport ви можете сидіти та лежати вільно і безстрашно, переносячи на нього вагу свого тіла. М'яч виготовлений з міцного пластику - еластичної гуми, дозволяє тренувати на м'ячі людини вагою до 100 кг. У разі випадкового проколу м'яч буде здуватися поступово, в повільному темпі, що ще більше підвищує вашу безпеку під час тренування.

Широкий діапазон застосування Тренування з фітнес-м'ячем покращують загальний стан організму. Він прекрасно розслаблює все тіло, це також ефективний спосіб зміцнення м'язів і всього хребта. Таким чином, він зменшує біль в області спини, і знижує ризик їх виникнення в майбутньому. Крім того, м'яч часто використовується під час розтяжки і аналогічних тренувань. Завдяки численним перевагам, вправи з м'ячем рекомендуються для всіх - і для літніх людей, і для вагітних.

Більше Менше

Характеристики

Колір Сріблястий
Матеріал Каучук
Тип Мячі
Максимальна вага користувача 100 кг
Розміри 45 см
Країна реєстрації бренду Польща
Гарантія 24 місяців

Відгуків (1)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Христина брала м'яч для дитини, гума не пахне, м'яч міцний

Інші товари в категорії