HS-R065YB
Фітбол 65 см
Сріблястий + насос

358 грн 548 грн
Заощаджуєте 190 грн
Змініть кількість
Доставка згідно з тарифами кур'єра Надсилання протягом 24 годин
youtube video 1 Фітбол Hop-Sport 65 см сріблястий + насос 2020
youtube video 2 Фітбол Hop-Sport 65 см сріблястий + насос 2020

Опис

Фітбол HS-R055YB 65 см - це простий пристрій, що урізноманітнює ваші домашні тренування. Рекомендується для загального розвитку і вправ на розтяжку, а також для реабілітації людей різного віку. Тренування з м'ячем для гімнастики ефективно задіють глибокі м'язи, запобігають білю у спині і розвивають відчуття рівноваги. Виготовлений з міцної еластичної гуми, м'яч має високу стійкість до пошкоджень. Продукт поставляється з насосом, тому ви можете відразу наповнити м'яч повітрям і почати тренування.

Технічні дані

  • Модель: HS-R065YB
  • Колір: сріблястий
  • Діаметр: 65 см
  • Максимальна вага користувача: 100 кг
  • Матеріал: ПВХ
  • У комплекті: насос
Безпечне тренування
Безпечне тренування

На м'ячі Hop-Sport ви можете сидіти та лежати вільно і безстрашно, переносячи на нього вагу свого тіла. М'яч виготовлений з міцного пластику - еластичної гуми, дозволяє тренувати на м'ячі людини вагою до 100 кг. У разі випадкового проколу м'яч буде здуватися поступово, в повільному темпі, що ще більше підвищує вашу безпеку під час тренування.

Широкий діапазон застосування
Широкий діапазон застосування

Тренування з фітнес-м'ячем покращують загальний стан організму. Він прекрасно розслаблює все тіло, це також ефективний спосіб зміцнення м'язів і всього хребта. Таким чином, він зменшує біль в області спини, і знижує ризик їх виникнення в майбутньому. Крім того, м'яч часто використовується під час розтяжки і аналогічних тренувань. Завдяки численним перевагам, вправи з м'ячем рекомендуються для всіх - і для літніх людей, і для вагітних.

Розмір м'яча
Розмір м'яча

Діаметр кулі в надутому стані становить близько 65 см.

Підбирайте розмір м'яча під свій зріст!

До 140 см заввишки - куля діаметром 35-40 см.

140 - 150 см заввишки - куля діаметром 45 см.

51-165 см у висоту - м'яч діаметром 55 см.

166-175 см заввишки - м'яч діаметром 65 см.

176-185 см заввишки - м'яч діаметром 75 см.

Висотою 185 см і більше - м'яч діаметром 85 см.

Пам'ятайте! При сидінні на м'ячі для фітнесу кут між стегном і литкою повинен становити 90 градусів, а кут між стегнами і тулубом 90 градусів або більше.

Надувайте м'яч правильно
Надувайте м'яч правильно

Перед надуванням тримайте м'яч при кімнатній температурі не менше кількох годин. Використовуйте для накачування насос Hop-Sport, прикріплений до виробу. Завжди качайте м'яч при кімнатній температурі.

У перший раз надуйте м'яч до меншого розміру (3/4 розміру м'яча), потім, принаймні через 5 годин, надуйте його до остаточного розміру - як зазначено в технічних характеристиках продукту. Щільно закрийте клапан.

Зачекайте не менше 12 годин після надування. Перед тим як почати тренування з м'ячем, ще раз перевірте розмір. При необхідності відрегулюйте, обережно спустивши або накачавши повітря.

Більше Менше

Характеристики

Вид Круглі
Колір Сріблястий + насос
Матеріал Каучук
Тип Фітбол 65 см
Максимальна вага користувача 100 кг
Розміри 65 см
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці

Відгуків (15)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Татьяна Крепкий материал, приятный цвет, насос в комплекте - прекрасная идея!!!! Настя Товар мені сподобався: Міцний. Добре пружинить. Наявність насоса. Не смердить резиною, як мій попередній!!! Олена Кваснюк Товар мені сподобався:
Міцний
Добре пружинить
Наявність насоса
Не смердить резиною, як мій попередній!!!
Вика Мне мяч понравился - приятный цвет, крепкий, наличие насоса в комплекте существено облегчает задачу. Ксюша Зручний і яскравий мячик София Спасибо, нам для массажа сынишки врач посоветовала приобрести. Очень довольны, нет дикого запаха резины, диаметр очень хороший Марта Фитбол подошел. Спасибо. Анна Качественный, крепкий, красивый. Светлана Хороший крепкий фитбол. Мария Фитбол хороший, крепкий, упругий...даже слишком...сначала тяжело надувался. Оксана Фитбол, что надо! То что я хотела! Абсолютно соответствует фото и описанию! Катя Спасибо ребята ! Класный мяч!)) Анастасія Дякую! Товар прийшов швидко, цілий, гарної якості! Маша Плюсы: крепкий, плотный, в коплекте с насосом, красивый.
Минусы: немного тяжело накачивается.
Нина Хороший фитбол, качественый, советую! Очень удобно, что насос в комплекте идет, сразу можна накачать - посмотреть.

Інші товари в категорії