Фітбол Hop-Sport 65 см жовтий + насос 2020

НОВИНКА 24 місяці
Фітбол Hop-Sport 65 см жовтий + насос 2020
Фітбол Hop-Sport 65 см жовтий + насос 2020
Фітбол Hop-Sport 65 см жовтий + насос 2020
Фітбол Hop-Sport 65 см жовтий + насос 2020
Доступні варіації

 

Опис

 

Фітбол HS-R075YB 65 см - це простий пристрій, що урізноманітнює ваші домашні тренування. Рекомендується для загального розвитку і вправ на розтяжку, а також для реабілітації людей різного віку. Тренування з м'ячем для гімнастики ефективно задіють глибокі м'язи, запобігають білю у спині і розвивають відчуття рівноваги. Виготовлений з міцної еластичної гуми, м'яч має високу стійкість до пошкоджень. Продукт поставляється з насосом, тому ви можете відразу наповнити м'яч повітрям і почати тренування.

 


 

Технічні дані

  • Модель: HS-R075YB
  • Колір: жовтий
  • Вага перед надуванням: 1000 г
  • Діаметр до надування: близько 75 см
  • Діаметр після надування: близько 65 см
  • Максимальна вага користувача: 100 кг
  • Матеріал: ПВХ
  • У комплекті: насос

Увага! Наразі доставка цього продукту здійснюється за 14 днів!

 


 

Безпечне тренування
На м'ячі Hop-Sport ви можете сидіти та лежати вільно і безстрашно, переносячи на нього вагу свого тіла. М'яч виготовлений з міцного пластику - еластичної гуми, дозволяє тренувати на м'ячі людини вагою до 100 кг. У разі випадкового проколу м'яч буде здуватися поступово, в повільному темпі, що ще більше підвищує вашу безпеку під час тренування.

 


 

Широкий діапазон застосування
Тренування з фітнес-м'ячем покращують загальний стан організму. Він прекрасно розслаблює все тіло, це також ефективний спосіб зміцнення м'язів і всього хребта. Таким чином, він зменшує біль  в області спини, і знижує ризик їх виникнення в майбутньому. Крім того, м'яч часто використовується під час розтяжки і аналогічних тренувань. Завдяки численним перевагам, вправи з м'ячем рекомендуються для всіх - і для літніх людей, і для вагітних.

 


 

 

 

 

 

Відгуки (0)
Залишити відгук і отримати промокод

Рекомендовані товари
Виробник: Hop-Sport
Змінити кількість
Прийом замовлень

0 800 337 274

Пн.-Пт з 09:00 до 18:00