Набір круглих вінілових гантелей HS-V020DC 2х2 кг

24 місяців
Набір круглих вінілових гантелей HS-V020DC 2х2 кг
Набір круглих вінілових гантелей HS-V020DC 2х2 кг
Набір круглих вінілових гантелей HS-V020DC 2х2 кг
Доступні варіації

 

Опис

 

Характеристики:

  • Модель: HS-V020DC
  • Вага однієї гантелі: 2 кг
  • Колір: блакитний
  • Розміри: 16,5 х 6,5 х 6,5 см
  • Довжина ручки: 9,5 см
  • Обхват ручки: 11,5 см
  • Відстань від ручки до землі: 2 см
  • Кількість в упаковці: 2 шт.
  • Матеріал: сталь, вініл

 

 


 

 

 

 

Набір круглих вінілових гантелей HS-V020DC 2х2 кг- це інструмент, який допоможе вам зміцнити та надати форму вашим рукам, передпліччям і м'язам грудей. Підходить для занять аеробікою, фітнесом, силовими вправами та реабілітації. Контурна форма гантелей гарантує надійне і зручне зчеплення. Вага гантелей, описана на бічній стороні виробу та полегшує їх ідентифікацію. Завдяки невеликому розміру круглі вінілові гантелі Hop-Sport надзвичайно легко зберігати і перевозити - вони легко поміщаються в сумці або рюкзаку, тому ви можете взяти їх з собою куди завгодно!

 

 


 

 

 

 

Надійні і практичні
Круглі вінілові гантелі Hop-Sport поєднують в собі естетику і функціональність. Вони виготовлені з високоякісного чавуну, покриті міцним вінілом. Поверхня гантелей не вбирає піт і вологу, завдяки чому їх дуже легко чистити. Крім того, вінілове покриття зводить до мінімуму ризик подряпин на підлозі під час можливого падіння, що робить цей продукт відмінним для домашніх тренувань.

 

 

 


 

 

Зручні та безпечні
Ергономічна форма і вінілове покриття гантелі HS-V020DC забезпечує надійне положення в вашій руці навіть під час інтенсивних тренувань. Профільні шестикутні сторони надають гантелям стійкість - ви можете бути впевнені, що при розміщенні на підлозі вони не будуть котитися, що підвищує вашу безпеку під час тренувань.

 

 


 

Вісім комплектів різної ваги
Набори круглих вінілових гантелей Hop-Sport доступні в восьми вагових варіантах (0,5 кг, 1 кг, 1,5 кг, 2 кг, 3 кг, 4 кг, 5 кг, 6 кг), що означає, що ви можете вибрати вагу відповідно до ваших побажань і рівнем складності тренування. Щоб було легше розрізняти набори, кожен варіант ваги позначається різним кольором, а інформація про вагу гантелей розташована на бічній стороні виробу. Виберіть набір для себе і тренуйтеся разом з Hop-Sport!

 


 

 

 

 

 

Відгуки (6)
Залишити відгук і отримати промокод

Рекомендовані товари
Виробник: Hop-Sport
Змінити кількість
Прийом замовлень

0 800 337 274

Пн.-Пт з 09:00 до 18:00