Обважнювачі

Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)

При заняттях фітнесом, аеробікою або іншими видами спорту рано чи пізно настає момент, коли власної ваги стає недостатньо, ефективність тренувань падає, і результат перестає вас тішити. У цьому випадку збільшити навантаження допоможуть обважнювачі для рук та ніг. Давайте розберемося, які вони бувають, і як їх правильно вибирати.

Обтяжувачі розрізняються:

  • за вагою
  • за типом наповнення
  • за призначенням

Головним критерієм при виборі манжет є їхня вага. Для занять бігом або ходьбою не рекомендується використовувати вантажі понад 1 кг. Якщо ви тільки переходите від занять із власною вагою до тренувань з обтяжувачами, починайте з найменшої ваги, поступово її збільшуючи. Для дівчат краще вибирати обважнювачі для ніг 2 кг і менше, а чоловікам підходять вагою 2-3 кг.

За типом наповнення манжети бувають насипними та пластинчастими. Перші наповнюються піском. Вони гнучкі, щільно прилягають і, відповідно, зручніші. Але при цьому вага їх статична, збільшити або зменшити навантаження можна лише купивши новий набір. Пластинчасті – складаються з кількох кишень, які містяться металеві пластини. Вагу можна легко регулювати, просто виймаючи чи додаючи пластини. Але такі манжети набагато дорожчі за насипні, при використанні можуть натирати шкіру і створювати відчуття дискомфорту.

Залежно від цілей тренування можна окремо купити обтяжувачі для ніг або рук. Але більшою популярністю користуються універсальні моделі, які можна використовувати, щоб качати ноги та руки, а отже, рівномірно розвивати м'язи вашого тіла.

Обважнювачі – відмінне обладнання для домашніх тренувань, вони займають мало місця, але при цьому дозволяють виконувати вправи для ніг та сідниць, для рук та плечей, підвищують витривалість, покращать координацію рухів, допомагають і схуднути, і накачати м'язи.

chat