Бігова доріжка Hop-Sport HS-1200LB Soul

24 місяців
Бігова доріжка Hop-Sport HS-1200LB Soul
Бігова доріжка Hop-Sport HS-1200LB Soul
Бігова доріжка Hop-Sport HS-1200LB Soul
Опис

 

Бігова доріжка Hop-Sport HS-1200LB Soul — новітнє інноваційне обладнання, яке є прекрасним поєднанням найкращих якостей бігового тренажера та надійного масажного пристрою. Це віртуозна комбінація гарантує користувачу надпродуктивні тренування з приголомшливим моделювальним ефектом для всього тіла. За допомогою бігової доріжки Hop-Sport HS-1200LB Soul ви не тільки чудово спалите зайві калорії та отримаєте солідне фізнавантаження, але й на відмінно підтягнете свою фігуру, покращивши стан шкіри та підшкірних тканин. Купити бігову доріжку HS-1200LB Soul — означає придбати якісний та надійний продукт, який прослужить вам тривалий час та забезпечить комфортне, але суттєве фізичне навантаження. Завдяки цьому тренажеру ваші домашні тренування перетворяться на серйозний фітнес-марафон, який зможе скласти гідну конкуренцію заняттям у спортзалах.

 


 

Основні характеристики:

 • Тип: електрична
 • Номінальна потужність двигуна: 1,5 к.с.
 • Швидкість мін./макс: 0,8-14 км/год
 • Макс. вага користувача: 130 кг
 • Розмір бігового полотна: 120х40 см
 • Габарити в розкладеному стані: 155х64,9х117 см
 • Габарити в складеному стані: 130х84х64,9 см
 • Вага: 50 кг
 • USB вхід
 • Bluetooth
 • Навчальні програми: 15
 • Напруга: 220 В
 • Ручне регулювання нахилу: 3 рівня
 • Транспортні ролики
 • Номінальна потужність: 1119 Вт
 • Гарантія 24 місяці

 


 

 

 

 

 

 

Надійна функціональність

Тренажер має доволі широке бігове полотно розміром 120х40 см, яке дозволяє вільно маневрувати під час занять, міцним двигуном потужністю 1,5 к.с. із діапазоном швидкості 0,8-14 км/год. Також доріжка оснащена спеціальною системою амортизації, яка нівелює навантаження на суглоби та захищає їх від перенапруги. Зверніть увагу, що для цього пристрою максимальна вага користувача складає 130 кг.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Інноваційне технічне оснащення

Бігова доріжка Soul оснащена сучасним сенсорним комп'ютером, у програму якого записано 15 базових тренувальних програм. На інтуїтивно зрозумілому дисплеї ви можете відстежувати та контролювати параметри таких основних показників, як час, пройдена відстань, пульс, спалені калорії, та бачити тип вибраної програми. Також у тренажер вбудований USB-роз’єм і спеціальна підставка для гаджетів, які забезпечать вам комфортне використання девайсів під час тренувань. А безкоштовний мобільний додаток FitShow, сумісний із цією біговою доріжкою, зробить ваші тренування неймовірно захопливими та різноманітними. Усі свої результати ви можете відстежувати в режимі реального часу на екрані підключеної техніки (планшет, телефон тощо) та після закінчення тренінгу зберігати їх.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Ергономічна конструкція

Особлива конструкція тренажера надає можливість регулювати висоту бігового полотна на трьох рівнях. Завдяки цьому ви можете підібрати саме той ти навантаження, який ідеально підходить під ваш поточний фізичний стан та актуальні тренувальні цілі. Бігова доріжка неймовірно зручна у транспортуванні та збиранні — наявність спеціальних роликів та складеної конструкції гарантують вам комфорт та швидкість переміщення в будь-яке потрібне місце та просте збирання тренажера після тренування.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Додаткові аксесуари

Доріжка обладнана надійним масажером, який гарантує глибоке пропрацювання та розслаблення м’язів після інтенсивних тренувань. Його особлива конструкція дозволяє вам регулювати довжину масажного ременя, завдяки чому ви зможете чудово пропрацювати все тіло.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Розширений функціонал

Бігова доріжка Hop-Sport HS-1200LB Soul — це не просто черговий тренажер, а чудове поєднання кардіо-, моделювального та силового пристрою. Крім масажера доріжка оснащена тренувальною лавкою, за допомогою якої можна качати прес та робити будь-які інші вправи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відгуки (15)
Залишити відгук і отримати промокод

Рекомендовані товари
Виробник: Hop-Sport
Змінити кількість
Прийом замовлень

0 800 337 274

Пн.-Пт з 09:00 до 18:00