Безкоштовна доставка

Товари з групи фітнес-тренажерів та замовлення загальною вартістю 7000 грн і більше доставляються БЕЗКОШТОВНО. Для решти асортименту, замовлень на меншу суму й товарів із розпродажу діють стандартні тарифи транспортної компанії Нова Пошта. Наш партнер-перевізник пропонує різні варіанти доставки.

Доставка у відділення транспортної компанії

Зручний і поширений спосіб доставки. Ви можете вказати адресу найближчого до Вас відділення компанії-перевізника, наприклад, біля будинку або роботи, та забрати звідти Ваше замовлення самостійно. Прохання вчасно забирати Ваші замовлення, оскільки після 5 днів зберігання у відділенні транспортної компанії замовлення автоматично повертаються до нас на склад.

Адресна доставка кур'єром

У цьому варіанті кур'єр доставляє замовлення Вам "до дверей". Ви можете вказати зручний для Вас проміжок часу доставки. Прохання враховувати, що перед виїздом з Вами зв'яжеться кур'єр, тому Вам потрібно перебувати на зв'язку в цей день. Замовлення вагою до 30 кг доставляються "до дверей" Вашої квартири, замовлення понад 30 кг доставляються до під'їзду. При необхідності доставки таких замовлень "до дверей" квартири, про це додатково потрібно повідомити менеджеру магазину під час оформлення замовлення. Якщо підйом на поверх не був обумовлений під час оформлення замовлення, кур'єр зробить доставку тільки "до дверей" під'їзду. Кур'єр транспортної компанії не проводить складання устаткування і не надає консультації, всі запитання Ви можете задати менеджерам нашого магазину. Також хочемо звернути Вашу увагу на те, що за правилами Нової Пошти адресна доставка можлива лише за умови передоплати на розрахунковий рахунок, послуга оплати при отриманні у випадку доставки кур’єром відсутня.