Горизонтальний велотренажер магнітний
LX300
Сріблястий

Безкоштовна доставка
Товар відсутній

Опис

Хочете, щоб Ваші заняття спортом проходили комфортно, безпечно і водночас інтенсивно й з високою ефективністю? Горизонтальний велотренажер Elitum LX300 дасть таку можливість! Однією з його переваг є особлива конструкція, завдяки якій можна займатися без шкоди для здоров'я навіть людям, які мають медичні протипоказання до більшості видів силових навантажень.

Під час вправ на горизонтальному велотренажері спина знаходиться в розслабленому стані, відсутній біль у суглобах, не з’являється відчуття напруженості в спині та плечах. Горизонтальне положення ніг спрощує доступ крові до серця, що робить кардіотренування більш ефективними.

Армована сталева конструкція і нековзкі педалі з фіксувальними ремінцями гарантують безпеку під час кожного тренування. Ви також зможете налаштувати зручне сидіння зі спинкою так, щоб відстань до педалей та діапазон рухів давали вам максимальний комфорт.

Модель оснащена потужним 7-кілограмовим маховиком, який забезпечує плавну і безперебійну роботу тренажера. 8 рівнів навантаження дозволяють оптимально підібрати інтенсивність тренувань і поступово підвищувати її. Для Вашої зручності Elitum LX300 обладнано також підставкою для планшета й транспортними коліщатами.

До регулярних занять заохочує чіткий, сучасний і, насамперед, інтуїтивно зрозумілий дисплей, який відображає найважливіші параметри руху: час, відстань, калорії, швидкість, частоту серцевих скорочень. Для контролю останнього, на ручках біля сидіння встановлено чутливі сенсорні датчики пульсу. Обов’язково використовуйте їх, адже правильний ритм серцебиття - запорука ефективності тренувань!

Основні характеристики:

 • система навантаження: магнітна
 • вага махового колеса: 7 кг
 • габарити: 119 х 64 х 102 см (В х Ш х Д)
 • вага тренажера: 25 кг
 • максимальна вага користувача: 125 кг
 • 4-рівневе регулювання сидіння по горизонталі
 • максимальна відстань від сидіння до педалі: 71 см
 • 8-ступінчасте ручне регулювання навантаження
 • фіксуючі ремінці на педалях
 • транспортні ролики
 • гарантія: 24 місяці

Показання комп'ютера:час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс.

Більше Менше

Характеристики

Колір Сріблястий
Тип Горизонтальний велотренажер магнітний
Максимальна вага користувача 125 кг
Регулювання Сидіння
Вимірювач пульсу Так
Дисплей Монохромний LCD
Рівні навантаження 8
Показання дисплея Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс
Транспортувальні ролики Так
Розміри 119х64х102см
Вага 25 кг
Країна реєстрації бренду Польща
Гарантія 24 місяців

Відгуків (5)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Антонина Петровна покупали для реабилитации после травмы по совету врача, быстрая доставка, компетентные консультации, спасибо магазину семья Кулик Спасибо консультантам магазина, помогли выбрать, быстрая доставка, мы очень довольны Николай С. хороший тренажер, умеренная не изматывающая нагрузка, это как раз тот случай когда тренировка с удовольствием Надія Трненажер комфортний, працює добре, але я спочатку не дуже розібралася з комп'ютером. Добре, що сервіс хороший, я подзвонила, мені все пояснили. Оксана Бай 10Маю самі хороші враження. Швидка доставка, клієнтський сервіс привітний і готовий допомогти у виборі. Підібрали тренажер краще ніж я сама собі.. Оцінюю продавця дуже добре

Інші товари в категорії