Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-070L Helix сірий iConsole+

21 248 грн 23 628 грн
Заощаджуєте 2 380 грн
Змініть кількість
Безкоштовна доставка
Товар відсутній

Опис

Хочете, щоби Ваші заняття спортом проходили комфортно, безпечно і водночас інтенсивно й із високою ефективністю? Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-070L дасть таку можливість! Однією з його переваг є особлива конструкція, завдяки якій можна займатися без шкоди для здоров’я навіть людям, які мають медичні протипоказання до більшості видів силових навантажень.

Під час вправ на горизонтальному велотренажері спина перебуває в розслабленому стані, відсутній біль у суглобах, не з’являється відчуття напруженості в спині та плечах. Горизонтальне положення ніг спрощує доступ крові до серця, що робить кардіотренування більш ефективними.

Армована сталева конструкція й нековзкі педалі з фіксувальними ремінцями гарантують безпеку під час кожного тренування. Можливість регулювання відстані до педалей і кута нахилу керма дозволяє максимально комфортно та ергономічно підлаштувати тренажер під будь-якого користувача. Зручне сидіння забезпечує оптимальну підтримку хребта, а його сітчаста структура організовує правильну циркуляцію повітря.

Повністю ізольований 18,5-кілограмовий маховик працює плавно, безперебійно, а головне — тихо. Займатися на ньому можна навіть уночі, не боячись розбудити мешканців дому! Ви можете урізноманітнити тренування, вибравши на комп’ютері Hop-Sport HS-070L одну з 12 цільових програм. У цьому разі навантаження змінюватиметься автоматично, відповідно до заданих параметрів.

Для мотивації до регулярних вправ тренажер обладнано комп’ютером, який може зберігати дані 4 профілів користувачів. На великому інтуїтивно зрозумілому дисплеї відображаються найважливіші показники руху, такі як час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс тощо.

Як відомо, ефективність тренувань залежить від ритму серцебиття. Для його контролю велотренажер оснащено чутливими сенсорними датчиками пульсу, що знаходяться на ручках біля сідла. Наскільки швидко Ви просуваєтесь до заданої мети допоможе перевірити функція виміру жирових тканин в організмі.

Окрім того, тренажер сумісний із додатком iConsole+, який розширює функціонал, зберігає і систематизує всі дані про тренування. Ви можете покласти телефон чи планшет на спеціальну підставку, з’єднатись по bluetooth з комп’ютером, задати маршрут у будь-якій точці планети та «проїхати» по ньому в режимі перегляду вулиць. З велотренажером Hop-Sport HS-070L увесь світ буде біля Ваших ніг!

Основні характеристики:

 • система навантаження: електромагнітна
 • вага махового колеса: 18,5 кг
 • габарити: 169 х 67 х 109 см (Д х Ш х В)
 • вага тренажера: 48 кг
 • максимальна вага користувача: 150 кг
 • регулювання сидіння по горизонталі
 • максимальна висота сидіння 55-58 см
 • відстань між педалями 78-93 см
 • регулювання кута нахилу керма
 • датчики пульсу на рукоятках
 • протиковзкі педалі з ремінцями шириною 12 см
 • транспортні ролики
 • 8 тренувальних програм + оцінка рівня жиру в організмі, включаючи ручну програму, орієнтовану на час, калорії, відстань, частоту серцевих скорочень
 • програма WATT, програма H.R.C
 • кількість профілів користувачів: 4
 • гарантія: 24 місяці

Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс, ват-контроль, H.R.C., Body Fat, функція Recovery.

Більше Менше

Характеристики

Тип Електромагнітні
Максимальна вага користувача 150 кг
Регулювання Сидіння, керма
Вимірювач пульсу Так
Дисплей Монохромний LCD
Рівні навантаження 16
Показання дисплея Час, Швидкість, Відстань, Калорії, Одометр, Пульс, Ватт-контроль
Транспортувальні ролики Так
Розміри 169 х 67 х 109 см
Вага 48 кг
Країна реєстрації бренду Польща
Гарантія 24 місяці

Відгуків (2)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
anonim покупкой доволен, быстрая доставка Жанна Давно вже задумвалась над покупкою горизонтального тренаТренажер, оскільки лікар порекомендував. І от я його купила)) дуже задоволена, почуваю себе Набагато☝ краще. Займають в задоволення з мінімальним навантаженням на спину. Всім раджу

Інші товари в категорії