HS-P020KB
Гиря вінілова 20 кг
 

1 098 грн
Змініть кількість
Доставка згідно з тарифами кур'єра Відвантаження протягом 24 годин
youtube video 1 Гиря вінілова Hop-Sport 20 кг HS-P020KB
youtube video 2 Гиря вінілова Hop-Sport 20 кг HS-P020KB

Опис

Гиря - широко відомий універсальний снаряд з давньою історією. Призначена вона для збільшення м'язової маси і виконання силових вправ. Тренування з гирею дозволяють накачати біцепс, трицепс, м'язи спини, черевного преса, сідничні м'язи. Маючи вдома один такий універсальний снаряд, Ви можете забезпечити себе повноцінним фізичним навантаженням.

Вінілова гиря 20 кг HS-P020KB від Hop-Sport - підійде для будь-якого домашнього спортзалу. Тренування з гирями підходять усім, як чоловікам, так і жінкам - вони допоможуть ефективно зміцнити м'язи, скорегувати фігуру і схуднути. Гирі Hop-Sport відрізняються естетичністю і точністю виконання. Завдяки своїй конструкції вони забезпечать зручне захоплення навіть під час інтенсивних тренувань. Крім того, на гирях чітко позначена вага для полегшення ідентифікації.

Основні характеристики:

  • Розміри: 34,5 х 30,2 х 24 см
  • Внутрішня ширина хвата: 20 см
  • Діаметр ручки: 5 см
  • Відстань від ручки до кулі: 8,6 см
  • Окружність гирі: 77,5 см
  • Обхват ручки: 16 см
  • Вага: 20 кг
Інтенсивне тренування
Інтенсивне тренування

Гирі відрізняються від традиційних гантелей в основному своєю формою. На відміну від гантелей, вони зміщують ваш центр ваги, викликаючи постійне навантаження на м'язи передпліччя. В результаті, ми маємо справу з абсолютно іншим впливом на м'язи. Тренуючись з гантелями, ми тренуємо окремі м'язи, а гирі задіють цілі групи м'язів одночасно. Таким чином, інтенсивність тренування вище, ніж при використанні інших вправ на витривалість. Це дозволяє домогтися значного ефекту в дуже короткі терміни.

Зручна ручка
Зручна ручка

Гирі Hop-Sport створені таким чином, щоб силові тренування були оптимальними для нашого тіла. З цією метою, ручка була вдосконалена, щоб забезпечити краще захоплення і відмінні результати тренувань. Крім того, завдяки профільованому дну, гиря стійка і не буде котитися по підлозі.

Широкий діапазон ваги
Широкий діапазон ваги

Чавунні гирі Hop-Sport доступні в різних варіантах ваги, це означає, що ви можете вибрати вагу відповідно до ваших уподобань і рівня складності тренування. Тренуйтеся з Hop-Sport!

Більше Менше

Характеристики

Вид Гирі
Колір
Матеріал Кевларобетон
Покриття Пластик
Тип Гиря вінілова 20 кг
Вага 20 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці

Відгуків (0)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук

Інші товари в категорії

chat