На що звертати увагу під час вибору бігової доріжки

Posted by admin 03.12.2018 0 Comment(s) Поради покупцям,

Щоб заощадити ваш час, ми підготували короткий посібник з рекомендаціями, на які параметри варто звертати увагу при придбанні бігової доріжки. Ми сподіваємось, що ці рекомендації зроблять ваш вибір простішим.

 

Розміри та конструкція бігової доріжки

 

Перед купівлею бігової доріжки передусім треба звернути увагу на її розміри та конструкцію. Це особливо важливо, якщо у вас обмежене місце вдома. У нашому інтернет-магазині ви також знайдете моделі з невеликими розмірами та функцією складання.

 

У нашому асортименті ви знайдете бігові доріжки з розмірами:

 

 • висота: від 128 см до 162 см,
 • ширина: від 65 см до 90 см,
 • довжина: від 139 см до 207 см,
 • Розміри бігових полотен – від 124x40 см до 152x53 см.

 

Вага користувача

 

Ми знаємо, що питання щодо ваги може бути грубим, але це дуже важливий аспект. Під час купівлі конкретної моделі зверніть увагу на те, чи ваша вага не перевищує максимальну вагу користувача, зазначену виробником. Чим більше значення максимальної ваги користувача, тим надійніший пристрій. Якщо навантаження надто велике, це призведе до несправностей двигуна, швидкого зносу бігового полотна та амортизаторів.

 

У нашому магазині ви знайдете моделі бігових доріжок із такою максимальною вагою -до 150 кг.

 

Максимальна швидкість бігової доріжки

 

Цей параметр визначає потужність двигуна. Бігова доріжка з потужністю до 2 к.с. може досягати швидкості до 16 км/год. У випадку, де двигун має потужність понад 2 к.с., максимальна швидкість складає від 20 км/год до 22 км/год.

 

Потужність двигуна наших бігових доріжок:

 

 • 2,0 к.с.,
 • 2,5 к.с.,
 • 3,0 к.с..

 

Амортизація

 

Біг на доріжці має перевагу перед бігом надворі, тому що завдяки амортизації на суглоби створюється набагато менше навантаження. Перш ніж обрати якийсь варіант, варто розглянути, які саме амортизаційні рішення були використані в окремих бігових доріжках. Рівень амортизації визначається в еластометрах за шкалою від 4 до 10.

 

Гарантія та обслуговування

 

Тривалість гарантії та доступність послуги також надзвичайно важливі. Купуючи бігову доріжку виробників Hop-Sport та Elitum, ви отримуєте фірмову гарантію на 24 місяці.

 

Додаткові програми та функції:

 

 • Вбудовані пульсометри – дуже важливий елемент, що контролює роботу серця. Завдяки ним ви знатимете, наскільки високий ваш пульс, і коли потрібно сповільнюватись або зробити перерву. Всі моделі наших бігових доріжок мають комп'ютер, підключений до монітора серцевого ритму. Завдяки цьому тренажер адаптує швидкість тренування відповідно до ваших можливостей. УВАГА! Вимірювання можуть бути неточними.
 • Регулювання кута нахилу – завдяки цьому ви можете урізноманітнити складність тренувань. Імітація бігу під гору робить заняття інтенсивнішим, ніж біг вперед по прямій поверхні.
 • Протиковзке покриття – послизнутись на біговій доріжці не важко, тому вибирайте ті моделі, в яких використовують протиковзкі рішення та матеріали.
 • Навчальні програми – бігати з одним і тим же темпом нудно. Тому варто вибрати бігову доріжку, яка має великий вибір тренувальних програм. Вибравши правильну програму, ви зробите тренування різноманітним та зосередженим на досягненні конкретної мети.
 • Комп’ютер – на моніторі, в залежно від моделі бігової доріжки, буде відображатися така інформація: програма тренування, частота серцевих скорочень, рівень жиру, відстань, швидкість бігу тощо.
 • Транспортні ролики –  добре, якщо бігова доріжка має вбудовані транспортні ролики. Це значно полегшує переміщення тренажера з місця на місце.
 • Функція MATRIX – це додаткова функція тренування, яка на дисплеї показує вам 400-метрову дистанцію та інформує, скільки кіл залишилося позаду.
 • Ключ безпеки – наші бігові доріжки мають цікаве рішення, яке вимикає тренажер у потрібний момент. Для того, щоб цей пристрій спрацював, ви повинні зачепити спеціальну кліпсу за одяг та підключити запобіжну клавішу до бігової доріжки. Якщо ключ витягнуто з панелі, бігове полотно зупиняється, бігова доріжка повернеться до початкового режиму, коли він знову буде увімкнений.

 

Інші гаджети

 

Бігова доріжка може також бути оснащена утримувачем пляшки, аудіовходом, який дозволяє слухати музику під час заняття, вбудованими колонками, підставкою для планшета, а також мати сумісність із додатками (наприклад, FitShow дозволяє відстежувати хід тренувань і зберігає дані про ефекти вправ).