Тримаємо себе у формі

Posted by admin 18.03.2019 0 Comment(s) Поради покупцям,

 

         Весна – період, коли хочеться щось змінювати. Саме час піти до тренажерного залу і скинути пару зайвих кілограмів, набраних за час гучних зимових свят, обрати необхідний режим харчування і почати будувати справжнє спортивне тіло . Однак, тут головне – не втратити мотивації і бажання займатись своєю фізичною формою.

 

       Часто буває так, що перший тиждень активно дотримуєшся дієти, бігаєш зранку, ходиш до тренажерного залу, але потім рутина і робота втягують до попереднього стану, і більше нічого не хочеться. Починаєш себе шкодувати і спокушаєшся на привабливі солодкі смаколики, чи ароматний фастфуд . А вони, в результаті, проявляються навколо талії зовсім неапетитним "рятувальним колом". Аби не було таких зривів, необхідно чітко усвідомити, що саме ти хочеш від себе: яким  хочеш себе бачити через місяць,  півроку, рік? Намалюй цю картинку у себе в голові, а далі- починай діяти. Пообіцяй собі, що станеш таким, яким хочеш бути, однак за умови, що будеш  дотримуватись певних правил.

          Для початку: режим харчування.  Часто приходиш пізно з роботи і розумієш, що не їв цілий день, а поруч так гарно пахне копченим м'ясом зі смаженою картопелькою… Слідкуй за своїм харчуванням. Це тобі скаже кожен фітнес-тренер. Прийомів їжі повинно бути мінімум 3. Давно відоме правило: їсти варто часто і малими порціями, найкраще- 5 разів на день: сніданок, ланч, обід, підвечірок, вечеря. Так твій організм краще перетравлюватиме їжу, і вона максимально засвоїться. Почни день зі склянки води- це активізує обмінні процеси в організмі і підготує його до активного травлення. Щодо самої програми харчування- слід порадитись зі спеціалістом, який підбере тобі необхідний раціон та кількість калорій за день. Часто в інтернет-джерелах можна зустріти: "Худнемо за 5 днів на 5 кг!" або "Супер-дієта за 7 днів". Звучить дуже заманливо, але, якщо керуватись здоровим глуздом, то така "дієта" ні до чого доброго не приведе. По-перше, це надто виснажує весь організм, а по-друге, буквально через тиждень можна набрати вдвічі більше, ніж скинули. Чому так відбувається? Спочатку ми не даємо нашому організмові необхідних поживних речовин у необхідній кількості , а потім, коли нарешті "дієта" завершується, організм вдвічі більше починає відкладати будь-які "погрішності": солоденький пончик, пару смачних цукерок, апетитний хот-дог і таке інше. Таким чином, вага набирається дуже швидко. Тому варто добре подумати, перш ніж обирати подібний спосіб харчування. Взагалі сенс дієти не в тому, щоб чогось не їсти, а в тому, щоб їсти правильно.

         Звісно, аби схуднути і при цьому тримати себе у формі необхідно займатись і фізичною активністю- це корисно не лише для спалювання жирів, а й для власного загального тонусу . Найкраще записатись до тренажерного залу, де ти цілеспрямовано будеш працювати над певними групами м'язів, збільшувати навантаження,  чергувати кардіо- і силові тренування. Все це заставить твій організм працювати краще та ефективніше, а порція бадьорості та гарного настрою буде у подарунок! Почни прямо зараз: не чекай понеділка чи гарної погоди. Пам'ятай, що зміни почнуться лише тоді, коли ти сам насправді будеш цього хотіти. Дізнайся, які спортзали є поруч з твоїм будинком чи роботою, встанови графік тренувань, порадься щодо свого харчування з тренером, придбай нарешті абонемент і не чекай, коли настане кращий момент. Або почни займатись вдома, однак для цього потрібна самодисципліна, аби не пропускати тренувань. Ти можеш займатись звичайними фізичними вправами, або ж використовувати спеціальне спортивне знаряддя, яке не займатиме багато місця. Для прикладу, велотренажери, степпери, спінбайки. Все це можна знайти в компанії "Нop-sport", яка вже більше, ніж 15 років спеціалізується на спортивному обладнанні і робить його максимально зручним та ефективним для тренувань. Досягай найкращих результатів і будь завжди у формі!                  

Leave a Comment