Велосипед або біг - що краще?

Posted by admin 29.03.2019 0 Comment(s) Поради покупцям,

 

 Ця дилема турбує багатьох людей, які хочуть працювати над  своєю фізичною формою, але не знають, з чого почати. Давайте разом визначимо переваги кожної з цих форм тренувань  і оберемо найкращий для Вас варіант!

 

                      Для швидкого спалювання калорій

        Якщо мова йде про схуднення, то коли Ви бігаєте, Ви будете спалювати більше калорій, ніж під час  тренування на велосипеді. Вже півгодини ходьби зі швидкістю близько 8 км / год дозволить спалити близько 330 ккал. Однак за півгодини їзди на велосипеді зі швидкістю близько 17 км / год ми будемо спалювати лише 252 ккал.

 

                    Для меншого навантаження на суглоби

        Якщо у Вас виникають проблеми зі суглобами,  буде безпечніше їздити на велосипеді. Під час бігу ми сильно   навантажуємо колінно-гомілковий суглоб. Натомість під час їзди на велосипеді тиск на суглоби, безумовно, менший. Тому ризик травмування мінімальний. Під час бігу всі м'язи тіла працюють, а під час їзди на велосипеді м'язи рук, плечей і грудної клітки залучені до роботи в меншій мірі.

                 

 Контроль ЧСС на велотренажері

         Займаючись на велотренажері, ми маємо можливість контролювати  частоту серцевого ритму та підтримувати стабільний темп і швидкість для найбільшого ефекту тренування. Коли мова йде про фізичні вправи на горизонтальному велосипеді, то можна з впевненістю сказати, що це  найбезпечніший пристрій для кардіо-вправ та для суглобів. Ідеально підходить для людей похилого віку, а також дуже корисний для реабілітації після травм.

           

       Переваги бігу

         Що ж робити, коли ви все ж надаєте перевагу бігу, але часто у Вас виникає біль у колінах? Чудовий спосіб- тренуватися на біговій доріжці. Ви отримуєте такий самий ефект, як і при звичайному бігу чи ходьбі. Тим не менш, бігові доріжки безпечніші, тому що вони обладнані спеціально розробленими амортизаторами, завдяки яким ходьба та біг стають  плавними і Ви не відчуватимете важкості.

           

       То що ж все-таки обрати?

         Таким чином, для тих, хто хоче спалити якомога більше калорій у короткий термін і не має проблем зі суглобами, найкращим вибором буде звичайний біг. Якщо ж Ви обрали цей вид швидкого спалювання калорій, але вам важливо захистити суглоби, зекономити час на спортзал та не бути залежним від зовнішніх факторів , хорошим рішенням буде стаціонарна бігова доріжка.

          Якщо  Вам найважливішою є безпека під час тренування, контроль свого тіла під час тренувань та мінімізація ризику травмуватись, найкраще обрати стаціонарнний вертикальний або горизонтальний велотранажер

          Звісно, ці види тренувань можна з легкістю поєднувати і чергувати. Все залежить від Вашого бажання та мотивації. Враховуйте кількість вільного часу для тренувань, те, як швидко ви хочете досягти мети, і стан, в якому знаходяться ваші суглоби. Завжди раді допомогти вам у виборі! 

Leave a Comment