Тренування total-body залучаємо все тіло

Posted by admin 05.07.2019 0 Comment(s) Поради покупцям,

 

 

 

Total-body -один з найбільш ефективних методів фітнес-тренування для швидкого спалення зайвих жирів. Він поєднує силові навантаження і аеробні вправи. Це однин з відом інтервального тренування, під час якого чергуються вправи з різною інтенсивністю та тривалістю. Таке чергування вважається найбільш оптимальним для підтримки м'язового тонусу. В Total-body фітнесі є певні техніки дихання, які сприяють збільшенню рівня кисню в крові і покращують роботу серцево-судинної системи.

 

 

Процес тренування

 

Першу частину заняття складає інтенсивне аеробне навантаження (кардіо: стрибки, біг на місці і тд). Після цього- силові й аеробні вправи чергуються одні з одними. Так проходить кілька циклів (приблизно 5-6). Такі тренування відбуваються у досить швидкому темпі з поєднанням двох типів вправ.

Крім аеробних і силових навантажень, до Total-body належить стретчинг (розтягування). Він дозволяє розслабити м’язи та зняти зайву напругу.

Варто також зазначити, що total-body не рекомендується використовувати на постійній основі, так як організм може надто швидко виснажитись. Оптимальний термін занять Total-body фітнесом- до 3 разів на тиждень. Найкраще їх чергувати зі звичайними стандартними тренуваннями у спортзалі.

 

Яких результатів можна досягти від занять Тotal- body фітнесом?

 

 

 Зміцнюється м'язовий корсет

 Покращується постава і гнучкість

 Помітно спалюються жири і активізуються обмінні процеси організму.

 Кардіо-навантаження тренують серцевий м'яз- розвивається витривалість.

 Підвищується кисневе насичення клітин.

 Стабілізується робота нервової системи.

 Нормалізується обмін речовин.

Перші зміни видно через тиждень регулярних занять (3 рази в тиждень). З'являється відчуття легкості, граціозності та впевненості.

Не варто займатися тренуванням з високою інтенсивністю людям, які мають такі захворювання:

 Артеріальна гіпертензія.

 Хвороби серця і судинної системи.

 Захворювання хребта і суглобів.

 Травми і післяопераційний період.

 Вагітність.

 Вірусні інфекції з підвищенням температури-так як в цей період організм працює на максимум і практично виснажується - не варто додатково навантажувати його

 Хронічні захворювання дихальної системи

 Гінекологічні проблеми.

 Неврологічні розлади.

 

 

Особливості та нюанси

 

 

Окрім вправ, у Total-body можна використовувати різне додаткове спортивне обладнання (штанги, гантелі, степ-платформи, еспандери). Все це ви можете знайти у нас в магазині на сайті і підібрати найбільш оптимальний для вас варіант.

Найкраще займатись Total body фітнесом під контролем досвідченого фахівця. Звичайно, можна знайти велику кількість онлайн тренувань. Однак, якщо ви вже всерйоз вирішили зайнятися спортом, для початку ми рекомендуємо пройти декілька навчальних занять під керівництвом тренера. У нас ви зможете отримати індивідуальну консультацію фітнес-тренера з приводу всіх особливостей тренуваннь і підібрати найбільш відповідне до ваших потреб!

 

 

 

Бажаємо успіху в досягненні Ваших цілей і будьте впевнені- ви зможете перевершити навіть самі себе!