Весело та просто: з чого розпочати тренування на степ-платформі

Posted by admin 16.06.2020 0 Comment(s) Поради покупцям,

Воу-воу, фанати спорту, готові до нової порції корисностей? Тоді піднімаємося з дивана, надягаємо зручну форму та гайда разом із нами створювати фігуру своєї мрії. Якщо ви маєте велике бажання якомога швидше спалити зайві калорії, то поспішаємо запропонувати найкорисніше знайомство. Отже, зустрічайте вашого ідеального союзника в боротьбі за здорову фігуру — багатофункціональну степ-платформу. Однак пам'ятайте, що цей тренажер забезпечує солідне кардіонавантаження, для якого безпека та коректна техніка понад усе. Тому жодних хаотичних кроків, стрибків та інших рухів. Це обов'язково буде, але трохи пізніше. А наразі запам’ятовуємо основні принципи тренувань на платформі.

  • правильне положення тіла. Найголовніше правило для занять на степ-тренажері. Необхідно вибудувати себе так, щоб коліна були трошки зігнутими, спина максимально прямою, живіт втягнутим, плечі розкритими, сідниці напруженими, погляд прямим.
  • коректний крок. Підніматися на тренажер потрібно тільки всією стопою так, щоб п’ятка в жодному разі не звисала. Зазначимо, що упор має йти саме на всю поверхню ступні, інакше ви можете серйозно травмуватися.
  • розташування тіла. Ще одне важливе правило: чим вище знаходиться платформа, тим більш інтенсивними будуть навантаження. Новачкам радимо виставляти висоту від 10 до 15 см, а бувалим спортсменам — 20 см. Якщо вам досить легко дається вибраний рівень, то його можна поступово підвищувати. Візьміть до уваги, що кожні додаткові 5 см висоти збільшують загальне навантаження на цілих 12%.
  • питний режим. За 30 хвилин до початку заняття випиваємо склянку звичайної води, а протягом тренінгу робимо кілька ковтків кожні 10 хвилин.
  • коректне запам'ятовування вправ. Тут все просто: спочатку завчаємо всі рухи для нижньої частини тіла, а вже тільки потім — для верхньої. Коли ваші ноги філігранно виконуватимуть кожен рух, можете підключати до роботи руки.

Що ж, у головних принципах ми розібралися, тепер беремося за базові вправи. Нагадуємо основне правило правильної техніки — завжди вставати на степ всією стопою. Ловіть список і починайте займатися.

  • основний крок. В активно середньому темпі крокуємо на степ кожною ногою почергово, руки можна використовувати для плескання, щоб тримати ритм. Виконуємо на чотири рахунки протягом 5 хвилин.
  • V-подібні кроки. Ставимо тренажер перед собою, робимо крок правою ногою на край платформи. Піднімаємося на неї, ліву ногу відразу ставимо на протилежну сторону тренажера, підтягуємо праву і відразу її переносимо на підлогу. Ліву ногу також ставимо на підлогу, але водночас права нога вже йде на край степа. Повторюємо всі вправи в середньому темпі на чотири рахунки протягом 5-7 хвилин.
  • кроки з захлестом. Правою ногою крокуємо на крайній кут платформи, ліву водночас згинаємо в коліні та робимо своєрідний захлест назад — п’ятка обов'язково має торкнутися однойменної сідниці. Опускаємося на підлогу та повторюємо рух на іншу сторону. Робимо в середньому темпі на чотири рахунки протягом 5-7 хвилин.
  • крокування з підніманням коліна. Робимо крок на край тренажера, іншу ногу водночас підтягуємо до живота та згинаємо в колінному суглобі. Опускаємося на підлогу і повторюємо все на другу ногу. Виконуємо протягом 5 хвилин в активному темпі та не забуваємо стежити за диханням.

Зазначимо, що під час регулярних тренувань ви не тільки отримаєте підтягнуте тіло, але й чудовий настрій з приголомшливим зарядом бадьорості. Тому живимося енергією від свого ж чарівного пенделя й активно включаємося в роботу!