Закохатися раз і назавжди: активно вриваємося у світ спорту

Posted by admin 03.07.2020 0 Comment(s) Поради покупцям,

Що ж, адепти ЗСЖ, скучили за нашим цікавостями? Тоді хапайте список ідей, як зробити себе підтягнутими та нереально гарними. Якщо ви бажаєте чогось такого, що не тільки чудово прокачує м'язи, але й покращує загальний стан організму, то заняття пілатесом — ідеально потрапляння в десятку. Однак пам'ятайте, що це не просто звичайний вид спорту, а особлива збалансована система, що містить у собі як вправи, так і роботу з диханням. Тому не варто відразу ж бігти виконувати будь-що повільно, повірте, це буде чим завгодно, але тільки не пілатесом. Щоб відчути всі переваги та ефективність цього спортивного мистецтва, для початку потрібно зрозуміти його головні принципи. Отже, поїхали.

 • принцип концентрації. Займаючись пілатесом, ви маєте повністю зосередитися на собі та процесі виконання тієї чи іншої вправи. Такий підхід допоможе не тільки свідомо пропрацьовувати кожен потрібний м'яз, але й фізично відчути енергозв'язок тіла та розуму.
 • принцип контролю. Протягом всього тренування ретельно стежте з положенням тіла. Необхідно контролювати все: від початкової позиції до найменшої зміни пози. Кожен рух має бути чітким та усвідомленим, оскільки саме такий підхід дає можливість максимально точно пропрацювати потрібний мускул і водночас мінімізувати ризик травмування.
 • принцип дихання. Святиня, найважливіше правило цього виду спорту. Правильне дихання — основа всіх тренувань, тому що саме воно допомагає вам не тільки виконувати вправи належним чином, але й повністю сконцентруватися на процесі.
 • принцип плавності. Пілатес — це не різкість і напір, а поступовість і спокій. Усі рухи пов'язані між собою та природно перетікають один в одного. Вправи потрібно виконувати неквапливо та безперервно, акцентуючи увагу на диханні та положенні тіла.

Попереджаємо, готуйтеся до того, що тепер і ваше життя не буде колишнім, адже пілатес затягує всерйоз і надовго. Що ж, ось секрети його приголомшливої привабливості.

 • комплексний підхід до роботи з тілом. Займаючись пілатесом, ви гармонійно пропрацьовуєте майже всю основну м'язову масу. Вправи підібрані так, щоб природним чином задіяти якомога більше мускулів. А плавне виконання та усвідомлення кожного руху допомагають створити не тільки ідеально підтягнуте тіло, але й покращити його загальні фізичні показники.
 • можливість нівелювати проблеми зі здоров'ям. Якщо ви маєте якісь негаразди, наприклад, зі спиною або суглобами, то пілатес стане чудовим союзником у боротьбі з ними. Більшість вправ від початку були створені для відновлення після значних травм чи хвороб, тому регулярні тренування та ретельне виконання всіх необхідних рухів не тільки допоможуть позбутися різного болю, але й значно зміцнити всі життєво важливі системи організму.
 • покращення загальної життєдіяльності. Ви здивуєтеся, але пілатес дійсно запускає прогресивний розвиток усіх функцій тіла як фізичних, так і ментальних. Координація, витривалість, терпіння, цілеспрямованість, віра в себе, вміння концентруватися — ось, що дають постійні тренування. Також вони добре розвивають мозкову діяльність та в рази покращує когнітивну функціональність. Повірте, ви відчуєте ефект вже після кількох тижнів стабільних занять.

Однак, якщо ви шукаєте щось вельми ефективне та водночас веселе, то фітбол стане ідеальним рішенням ваших внутрішніх коливань. Цей цікавий аксесуар просто створений для неймовірно продуктивних і позитивних тренувань. Хапайте дві найкращі вправи, завдяки яким цей м’яч підкорить вас раз і назавжди.

 • скручування для прокачки преса. Розташуйтеся на фітболі так, щоб ваш поперек і корпус повністю лягли на поверхню м’яча. Ноги розставте трохи ширше лінії плечей, зігніть їх у колінах та міцно упріться стопами в підлогу. Руки заведіть за голову та зчепіть їх в замок на потилиці. На видиху починайте плавно піднімати корпус угору, намагаючись скрутити торс шляхом зведення грудини та низу живота. Водночас поперек має бути максимально притиснутим до фітболу, а шия не “переламуватися”, залишаючись лінійним продовженням тіла. На піку руху затримайтеся на 2 секунди, потім також повільно поверніться в початкове положення. Виконуйте 30-40 разів або ж до яскравого відчуття своєрідного печіння в мускулах.
 • гіперекстензія для пропрацювання спини. Ляжте животом на фітбол, ноги випряміть, розташуйте трохи ширше лінії плечей та міцно зафіксуйте стопи на підлозі. Опускаємо корпус униз, руки, зчеплені в замку, тримаємо на потилиці. Повільно піднімаємо верхню частину тіла так, щоб у результаті утворилася пряма лінія (водночас ви не маєте прогинатися в попереку, оскільки через максимальне навантаження на спину це може призвести до травм). У максимальній точці затримуємося на кілька секунд та плавно повертаємося в початкове положення. Робимо 10 разів по 2 підходи.

Хмм, хочете ще корисностей? Тоді зверніть увагу на балансувальну напівсферу. На перший погляд, цей тренажер може викликати скептичну усмішку та думки: “А що з нею можна робити?” Повірте, напівсфера набагато крутіша, ніж здається. Ось вам список вправ, які це явно доводять.

 • прокачуємо баланс. Основа всіх основ для напівсфери з такою яскравою назвою. Перегортаємо її округлою стороною вниз, піднімаємося, розставляючи ноги на краях тренажера паралельно одне до одного, та починаємо балансуватися. Ваше завдання — якомога довше утриматися на напівсфері та водночас зберігти рівновагу. Для кращого балансування можете розкинути руки у сторони та допомагати собі ними. Спробуйте простояти так протягом 5 хвилин.
 • качаємо прес....жорстко. Ставимо напівсферу рівною стороною вниз, сідаємо на неї зверху так, щоб ваші ноги могли повністю випрямитися, зовсім не торкаючись підлоги. Відводимо тулуб дещо назад до положення напівсидячи, потім підтягуємо його вперед до ніг, які також згинаючи в колінах притягуємо до корпуса. Такі скручування виконуємо в доволі активному темпі 20 разів по 2 підходи до характерного печіння в черевних м'язах.
 • пропрацьовуємо сідниці та рівновагу. Кладемо напівсферу круглою стороною вниз. Стаємо на її центральну частину однією ногою, починаємо балансуватися. Другою ногою робимо своєрідні випади: згинаємо її в коліні, підтягуємо якомога вище до грудей, потім відводимо рівно назад, водночас випрямляючи. У цей момент опорна нога трошки згинається та переводить все тіло в майже присід. Підтягуємося назад, переходимо в початкове положення та повторюємо рух. Робимо по 10 разів на кожну ногу та не забуваємо про баланс.

Впевнені, що вам кортить почати займатися. До речі, все необхідне обладнання можна купити в нас на сайті https://hop-sport.com.ua. Ми зібрали найкращі товари відмінної якості за хорошими цінами. Чекаємо на ваші замовлення.