Все про хула-хуп

Posted by admin 03.12.2018 0 Comment(s) Поради покупцям,

Хула-хуп, що досить довгий час асоціювався тільки з розвагами для дітей, тепер стає все більш популярним інструментом для скульптурування фігури. Це ідеальне рішення для жінок, які хочуть схуднути, зміцнити черевні м’язи та зробити талію тонкою. Ці тренування допоможуть спалити до 200 калорій за 20 хвилин!

Переваги хула-хупа:
— зміцнення м’язів (вже через місяць регулярних вправ Ви зможете побачити ефект занять)
— схуднення
— розслаблення напружених м’язів спини (вправи з гімнастичним обручем покращують кровотік у спині й підвищують гнучкість хребта)
— збільшення гнучкості суглобів
— поліпшення кровообігу і зміцнення серцевого м’яза
— покращення координації
— релаксація
— масаж черевної області

Який обруч обрати?

Легкі пластикові хула-хупи, відомі з дитинства, не принесуть бажаних результатів. Для тренувань підійде обруч із виступами (масажними роликами). Цей тип хула-хупів важчий і має більший діаметр — у магазині Hop-Sport доступні обручі в розмірах 95–110 см і вагою 0,9–1,7 кг. Матеріал, з якого виготовлено хула-хуп, не менш важливий. Наприклад, з поліетилену обручі міцніші та гнучкіші.

Як тренуватися?

Злегка зігнувши ноги в колінах, виставіть одну ногу трохи вперед і помістіть хула-хуп на рівні талії. Повільно відпустіть обруч та розкручуйте його. Переносьте масу тіла почергово з однієї ноги на іншу, рухаючи стегнами вперед і назад, щоби підтримувати рух хула-хупа. Зосередьтеся на одному — балансі та рівновазі Вашого тіла. Не виконуйте хаотичні рухи, переконайтеся, що Ваше дихання спокійне.

Побічні ефекти?

Синці це природний ефект, який виникає через те, що шкіра не звикла до тертя. Якщо у Вас вони з’являться після перших занять, немає чого боятися. Синці означають, що заняття з хула-хупом діють, а набряки зникнуть через кілька днів, коли тіло звикне до тренувань.

Вивільніть свої ендорфіни, подивіться, яких результатів Ви можете досягти завдяки хула-хупу!