Набір резинок для фітнесу Hop-Sport 600x50mm HS-L650RL

398 грн 498 грн
Заощаджуєте 100 грн
Змініть кількість
Доставка згідно з тарифами кур'єра Надсилання протягом 24 годин

Опис

Характеристики:
Характеристики:
  • Модель: HS-L650RL
  • Матеріал: латекс
  • Довжина: 60 см
  • Ширина: 5 см

Опір в резинках:

  • Зелена резинка 2,5-4,5 кг
  • Синя резинка 4,5-7 кг
  • Жовта резинка 7-9 кг
  • Червона резинка 11-13,5 кг
  • Чорна резинка 13,5-18 кг

Набір резинок для фітнесу HS-L650RL Набір резинок 600x50 мм HS-L650RL Hop-Sport - цей інструмент, підвищить ефективність ваших вправ. Їх універсальне використання означає, що ви можете використовувати їх в різних видах тренувань - від силових тренувань, фітнесу до реабілітаційних вправ. Тренування з гумками допоможуть вам зміцнити м'язи і суглоби по всьому тілу. Вони рекомендуються як любителям, так і досвідченим спортсменам. Комплект HS-L650RL містить п'ять латексних резинок, які пропонують різні рівні опору в діапазоні від 2,5 до 18 кг. Завдяки невеликому розміру гумки дуже легко транспортувати і зберігати.

Збільшення навантаження
Збільшення навантаження

Принцип опору резинок полягає в тому, що чим більше ви їх розтягує, тим більше опору вони створюють. Завдяки цьому ви можете легко налаштувати навантаження на ту стадію, на якій ви зараз перебуваєте. Кожна з чотирьох гумок, включених в набір HS-L650RL, генерує різний діапазон навантаження - зелена 2,5-4,5 кг, синя 4,5-7 кг, жовта 7-9 кг, червона 11-13,5 кг, чорна 13,5-18 кг.

Кращі тренувальні ефекти
Кращі тренувальні ефекти

Вправи з резинками значно збільшують результати ваших тренувань. Вони допоможуть вам ефективно зміцнити м'язи (особливо кінцівки) і сформувати всю фігуру. Опір, що створюється гумками, означає, що ваші м'язи повинні виконувати більше роботи, ніж під час звичайних вправ, без додаткового опору. Резинки також можуть бути використані при реабілітації після травм кінцівок - вони дозволяють збільшити рухливість суглобів, активуючи їх і змушуючи долати зростаючу навантаження.

Міцний латекс
Міцний латекс

Набір резинок HS-L650RL виконаний з високоякісного 100% латексу, що відрізняється високою міцністю і еластичністю. Після розтягування він повертається до своєї первісної форми, не деформуючись. Крім того, він не вбирає воду, і легко очищається, забезпечуючи вам повну гігієну використання.

Більше Менше

Характеристики

Колір Різнобарвний
Матеріал Латекс
Опір у стрічках Зелена стрічка 2,5-4,5 кг, Синя стрічка 4,5-7 кг, Жовта стрічка 7-9 кг, Червона стрічка 11-13,5 кг, Чорна стрічка 13,5-18 кг
Розмір 600х50 мм
Тип Еспандери
Країна реєстрації бренду Польща
Гарантія 24 місяці

Відгуків (4)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Анна хороший набір з адекватною ціною, підійде для різного рівня занять Богданка чудові резинки! Надя Кулик Наверное самый практичный и оптимальный из наборов магазина. Достаточное количество резинок, хорошая ширина и плотность. Эффективность занятий налицо Аня Міцні і яскраві резиночки. Всім задоволена.

Інші товари в категорії