Набір резинок для фітнесу Hop-Sport 600x75mm HS-L675RL

428 грн 538 грн
Заощаджуєте 110 грн
Змініть кількість
Доставка згідно з тарифами кур'єра Надсилання протягом 24 годин

Опис

Характеристики:
Характеристики:
  • Модель: HS-L675RL
  • Матеріал: латекс
  • Довжина: 60 см
  • Ширина: 7,5 см

Опір в стрічках:

  • Зелена стрічка 7-9 кг
  • Блакитна стрічка 9-11 кг
  • Світло-рожева стрічка 11-13 кг
  • Рожева стрічка 13-15 кг

Набір резинок для фітнесу HS-L675RL​ Набір резинок 600x75 мм HS-L675RL Hop-Sport - цей інструмент, підвищить ефективність ваших вправ. Їх універсальне використання означає, що ви можете використовувати їх в різних видах тренувань - від силових тренувань, фітнесу до реабілітаційних вправ. Тренування з гумками допоможуть вам зміцнити м'язи і суглоби по всьому тілу. Вони рекомендуються як любителям, так і досвідченим спортсменам. Комплект HS-L675RL містить чотири латексні резинки, які пропонують різні рівні опору в діапазоні від 7 до 15 кг. Завдяки невеликому розміру гумки дуже легко транспортувати і зберігати.

Збільшення навантаження
Збільшення навантаження

Принцип опору резинок полягає в тому, що чим більше ви їх розтягує, тим більше опору вони створюють. Завдяки цьому ви можете легко налаштувати навантаження на ту стадію, на якій ви зараз перебуваєте. Кожна з чотирьох гумок, включених в набір HS-L675RL, генерує різний діапазон навантаження - зеленв 7-9 кг, блакитна 9-11 кг, світло-рожева 11-13 кг, рожева 13-15 кг.

Кращі тренувальні ефекти
Кращі тренувальні ефекти

Вправи з резинками значно збільшують результати ваших тренувань. Вони допоможуть вам ефективно зміцнити м'язи (особливо кінцівки) і сформувати всю фігуру. Опір, що створюється гумками, означає, що ваші м'язи повинні виконувати більше роботи, ніж під час звичайних вправ, без додаткового опору. Резинки також можуть бути використані при реабілітації після травм кінцівок - вони дозволяють збільшити рухливість суглобів, активуючи їх і змушуючи долати зростаючу навантаження.

Міцний латекс
Міцний латекс

Набір резинок HS-L675RL виконаний з високоякісного 100% латексу, що відрізняється високою міцністю і еластичністю. Після розтягування він повертається до своєї первісної форми, не деформуючись. Крім того, він не вбирає воду, і легко очищається, забезпечуючи вам повну гігієну використання.

Більше Менше

Характеристики

Колір Різнобарвний
Матеріал Латекс
Опір у стрічках Зелена стрічка 7-9 кг, Блакитна стрічка 9-11 кг, Світло-рожева стрічка 11-13 кг, Рожева стрічка 13-15 кг
Розмір 600x75 мм
Тип Еспандери
Країна реєстрації бренду Польща
Гарантія 24 місяці

Відгуків (5)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Іра до Миколая покупляла подружкам подарунки, і якраз ще докупила такі резинки. наскільки я знаю ними успішно користуються і дуже задоволенні. Анна Купила этот набор когда набор других уже поизносился и стала привычна нагрузка. Спасибо, милые цвета поднимают настроение Таня Очень удобная ширина резинки, понравились больше чем набор с резинкам поуже Соня купила щойно вони появились, дуже міцні і не для новачка Катюха Плотность резинок оптимальна для занятий, они такие красивые, невозможно пройти мимо.

Інші товари в категорії