Орбитрек магнітний
010 Flame
 

Безкоштовна доставка
Товар відсутній

Опис

Хочете привести себе до ладу, але іноді так ліньки йти в зал? Не біда, орбітрек 010 Flame стане ідеальним рішенням ваших внутрішніх переживань. Це обладнання просто створено для затишних домашніх тренувань — з ним у вас точно не буде жодних відмовок для пропуску занять. Тепер тренуватися можна коли завгодно і скільки завгодно, завдяки цьому тренажеру ви абсолютно жодним чином не обмежені: ані погодою, ані транспортом, ані часом. Все, що потрібно, — тільки палке бажання і непохитне прагнення стати краще.

Купити орбітрек 010 Flame — означає придбати дійсно якісний продукт за дуже хорошою ціною. Пристрій має хороший функціонал, завдяки якому ваші домашні тренування перетворяться на захопливий спортмарафон. Збираючись замовити орбітрек 010 Flame, будьте впевнені у своїй майбутній покупці на всі сто відсотків, оскільки тренажер має гарантію обслуговування на цілих 12 місяців.

Основні характеристики:

  • система навантаження: магнітна
  • вага махового колеса: 7 кг
  • вага тренажера: 32 кг
  • максимальна вага користувача: 120 кг
  • 8 рівнів навантаження
  • гарантія: 12 місяців

Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс.

Надійна електроніка та механіка
Надійна електроніка та механіка

Орбітрек 010 Flame обладнаний сучасною консоллю з вельми зрозумілим інтерфейсом, яка відображає значення таких параметрів, як час, відстань, калорії, швидкість, пульс. Також тренажер має ручне кермо, яке, завдяки вбудованим датчикам пульсу, не тільки гарантує користувачу комфортні заняття, але й надасть можливість контролювати свій фізичний стан протягом всього тренування.

Комфортні деталі
Комфортні деталі

Орбітрек 010 Flame оснащений неймовірно зручними нековзкими педалями, які чудово запобігають ковзанню ніг користувача.

Зручне пересування
Зручне пересування

Передні ніжки еліптичного тренажера 010 Flame обладнані двома транспортувальними роликами, завдяки яким ви легко та просто зможете пересунути пристрій у будь-яке зручне для вас місце.

Зручне керування навантаженням
Зручне керування навантаженням

Тренажер 010 Flame обладнаний спеціальною системою, яка дозволяє користувачеві самостійно змінювати рівень навантаження в залежності від своїх фізичних можливостей. Відрегулювати його можна за допомогою особливої ручки-регулятора, розташованої на центральній кермовій колонці, на будь-якому з 8 доступних рівнів.

Більше Менше

Характеристики

Колір
Регулювання глибини кроку Немає
Тип Орбитрек магнітний
Максимальна вага користувача 120 кг
Вимірювач пульсу Так
Дисплей Монохромний LCD
Рівні навантаження 8
Показання дисплея Час, швидкість, відстань, калорії, одометр, пульс
Вага 32 кг
Гарантія 12 місяців

Відгуків (6)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Марія компактний та міцний тренажер, повністю відробляє свої гроші. Эвелина миниатюрный орбитрек, но для домашних занятий подходит хорошо. Наталія Дякую! Тренажер дуже сподобався! Легкий і зручний, доставили швидко! Супруги Калуцкие благодарны за помощь с подбором этого тренажера. Павло шукав щось відносно недороге, але надійне. вибір пав саме цей варіант, що ж, я не прогадав. Ніка дякую за підказки щодо вибору. тренажер ідеально підійшов.

Інші товари в категорії