Орбітрек електромагнітний Hop-Sport HS-095CF Prizm сірий+ мат

33 608 грн
Змініть кількість
Безкоштовна доставка
Товар відсутній

Опис

Основні характеристики:

 • Вага: 81 кг
 • Розміри: 180х70х214 см (ВхШхД)
 • Розмір в складеному стані: 180х70х140 см (ВхШхД)
 • Вага системи магнітного опору: 30 кг
 • Довжина кроку: 43 см
 • Q-Фактор: 8 см
 • Розміри платформи для ніг: 40х20 см
 • Електронна плавне регулювання опору
 • Підключення до мережі: 230 В
 • Розмір коробки: 77х45х150 см (ВхШхД)

Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс.

Додаткова інформація:

 • Рекомендована висота користувача: 160 см - 200 см
 • Мак. вага користувача: 135 кг
 • У комплект входить амортизуючий килимок
 • Можливість складати еліптичний тренажер
 • Тримач для пляшки
 • Транспортні ролики
 • Вирівнюючі ніжки
Орбітрек електромагнітний Hop-Sport HS-095CF Prizm
Орбітрек електромагнітний Hop-Sport HS-095CF Prizm

Електромагнітний еліптичний крос-тренажер HS-095CF Prizm з матом по тренажер - це сучасний пристрій для занять фітнесом вдома. Вправи на цьому обладнанні покращують ваш стан і зміцнюють м'язи, не напружуючи суглобів. Масивна складна конструкція вагою 81 кг і вирівнюючі ніжки роблять цю модель надзвичайно стійкою. Ширина кроку стопи становить всього 8 см, що забезпечує безпечне положення колін під час тренування. Система магнітного опору і обертові ролики відповідають за безперебійну роботу обладнання. Багатофункціональний комп'ютер з Bluetooth 4.0 і підставкою для планшет дозволяє проводити різноманітні інтерактивні тренування.

Комп'ютер з Bluetooth 4.0
Комп'ютер з Bluetooth 4.0

Комп'ютер пропонує 12 програм навчання і, серед іншого Програма HRC, контрольована роботою серця. Крім того, завдяки функціям «Відновлення» і «Fat» ви можете перевірити працездатність власного тіла і виміряти рівень жиру. Вбудована панель для планшета, порт USB і з'єднання Bluetooth 4.0 означає, що ви можете з комфортом використовувати свій мобільний пристрій і спеціальний додаток для навчання iConsole + під час тренувань на еліптичному крос-тренажері.

Нековзкі платформи
Нековзкі платформи

Комфорт під час вправ - це ключ до успішного тренування! Ось чому електромагнітний еліптичний крос-тренажер HS-095CF Prizm оснащений широкими нековзними платформами для ніг. Завдяки їм ви можете бути впевнені, що ваші ноги не будуть рухатися під час тренування, що дозволить вам повністю зосередитися на виконуваних вправах.

Легко складається і ковзає
Легко складається і ковзає

Після тренування вам не потрібно турбуватися, що ваш будинок все одно буде виглядати як тренажерний зал. Еліптичний крос-тренажер Prizm HS-095CF можна легко скласти у вертикальне положення і зручно переміщати в інше місце завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор.

Вирівнюючі ніжки
Вирівнюючі ніжки

Можливість точного вирівнювання тренажера, використовуючи ніжки, розташовані в задньому стабілізаторі, дозволяє усунути будь-які проблеми з нерівним грунтом. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що еліптичний крос-тренажер стійкий і ваші тренування будуть комфортними і безпечними.

Сенсорні датчики пульсу
Сенсорні датчики пульсу

Перевірте свій пульс за допомогою чутливих сенсорних датчиків, розташованих в рукоятках над тренувальним комп'ютером. Все, що вам потрібно зробити, це покласти їх на руки під час тренування, і буде показаний результат вимірювання пульсу. Будь то спалювання жиру або зміцнення витривалості - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно. Крім того, Prizm HS-095CF сумісний з телеметричним ременем HS-P095PR, що дозволяє ще легше контролюватиме ваш пульс під час тренування - без необхідності тримати руки на датчиках.

Мат під тренажер
Мат під тренажер

У комплекті з еліптичних крос-тренажером ви отримуєте захисний килимок, який буде ефективний під тренажерами як вібропоглинаючий шар і забезпечує звукоізоляцію під час тренувань. Завдяки використанню нековзнкої губки знизу, мат стабілізує грунт для інтенсивних тренувань. Крім того, це допоможе вам захистити підлогу від подряпин і бруду. Після виконання вправ килимок можна легко згорнути і прибрати разом з обладнанням.

Більше Менше

Характеристики

Довжина кроку 43 см
Регулювання глибини кроку Немає
Тип Електромагнітний
Максимальна вага користувача 135 кг
Вимірювач пульсу Так
Дисплей LCD
Показання дисплея Час, Швидкість, Відстань, Калорії, Одометр, Пульс
Транспортувальні ролики Так
Розміри 180х70х214 см
Вага 81 кг
Країна реєстрації бренду Польща
Гарантія 24 місяці

Відгуків (0)

Середня оцінка: 0/5
Написати відгук

Інші товари в категорії