Орбітрек електромагнітний
HS-200C Trance iConsole+ LC
 

Безкоштовна доставка
Товар відсутній
youtube video 1 Орбітрек Hop-Sport HS-200C Trance iConsole+ LC
youtube video 2 Орбітрек Hop-Sport HS-200C Trance iConsole+ LC

Опис

Представляємо Вам перлину модельного ряду еліптичних тренажерів Hop-Sport – орбітрек HS-200C Trance iConsole+. Це високоякісний напівпрофесійний тренажер для домашнього використання, який задовольнить потреби найвимогливіших користувачів, не залежно від їхнього віку чи фізичної підготовки. Орбітрек залучає до роботи всі основні групи м’язівта суміщає в собі функціональність степпера, бігової доріжки й велотренажера.

За своїми характеристиками HS-200C Trance не поступається обладнанню найкращих тренажерних залів. На сьогодні це орбітрек з найменшим Q-фактором (відстанню між педалями) – всього лиш 6 см. Спеціально розроблені у співпраці з фізіотерапевтами та фітнес-тренерами педалі з можливістю регулювання кута нахилу знижують навантаження на щиколотки й коліна. Це допомагає зменшити напруження суглобів ніг, підвищує ефективність та комфорт тренувань. Водночас довжина кроку – 55 сантиметрів – буде комфортною навіть для дуже високих спортсменів.

Масивна 76-кілограмова конструкція, вирівнюючі ніжки та ролики на підшипниках забезпечують відчуття надійності й стійкості під час занять. Потужна система махового колеса вагою 26 кілограмів дозволяє проводити тренування будь-якого рівня інтенсивності. Велоергометр пропонує багато варіантів ефективних вправ на витривалість, серед іншого, різні програми, в тому числі 5 програм HRC (залежні від серцевого ритму, для його виміру є вбудовані датчики пульсу) і 32 регульовані рівні опору.

Під час тренувань на HS-200C Trance Вам не доведеться турбуватися про нудьгу. Орбітрек має вбудовану підставку для, Bluetooth, а також сумісний з додатком iConsole +. Додаток не тільки збирає всі необхідні дані тренування, також надає унікальний досвід завдяки Google мапі! Виберіть будь-яку точку на планеті та “пройдіть” по ній віртуально. Створіть свій профіль у додатку та діліться результатами в соціальних мережах. Програма зберігає Ваші результати, тому Ви маєте можливість відстежувати свої досягнення.

Не зважаючи на розміри і значну вагу, тренажер можна легко перемістити завдяки транспортним коліщатам. Орбітрек має елегантний сучасний дизайн, тому він стане справжньою окрасою Вашого міні-залу. Тож годі зволікати! Тренуйтесь на професійному обладнанні вдома разом з Hop-Sport.

Основні характеристики:

 • система навантаження: електромагнітна
 • вага махового колеса: 26 кг
 • габарити: 172 x 64 x 150 см
 • вага тренажера: 76 кг
 • максимальна вага користувача: 150 кг
 • довжина кроку: 55 см
 • синхронізація зі смартфоном/планшетом на Android та iOS через додаток iConsole+
 • 4 профілі користувачів
 • 32 рівні навантаження
 • 12 програм тренування
 • пульсозалежні програми
 • гарантія: 24 місяці

Показання комп'ютера:час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс, ват-контроль, H.R.C., Body Fat, функція Recovery.

Більше Менше

Характеристики

Довжина кроку 55 см
Колір
Регулювання глибини кроку Немає
Тип Орбітрек електромагнітний
Максимальна вага користувача 150 кг
Вимірювач пульсу Так
Дисплей Монохромний LCD
Рівні навантаження 32
Показання дисплея Час, швидкість, відстань, калорії, одометр, пульс, ватт-контроль
Транспортувальні ролики Так
Розміри 172x64x150 см
Вага 76 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці

Відгуків (0)

Середня оцінка: 0/5
Написати відгук

Інші товари в категорії