Орбітреки

Орбітрек для дому - найбільш популярний і універсальний тренажер для самостійних занять спортом. Велотренажер або бігова доріжка більш зрозумілі і звичні -вони імітують певний тип фізичного навантаження: біг або їзду на велосипеді. При використанні еліптичного тренажера задіяні ті ж групи м'язів, що і при ходьбі, бігу, катанні на велосипеді і греблі. По суті, це універсальний пристрій, який допомагає в домашніх умовах проводити повноцінне тренування.

Типи орбітреків:

1. Механічний - найпростіший вид. Ремінь надітий на маховик, механічне зусилля створюється самим користувачем. Це найдешевший клас еліптичних тренажерів, але є у нього і свої мінуси: шум, швидкий знос рухомих деталей, нерівномірне навантаження. Якщо для вас пріоритетом при покупці є ціна - можна розглядати такі моделі.

2. Магнітний - в цьому виді рух створюється магнітами, розташованими безпосередньо у маховика. Навантаження в цьому типі вело-орбітрека регулюється плавно, коштує він відносно недорого і не залежить від електрики.

3. Електромагнітний - більш сучасний клас. Робота створюється за рахунок електромагнітного поля, що впливає на маховик. Навантаження можна плавно регулювати, є можливість моніторити показники тренування на вбудованому комп'ютері і створювати власні програми. Якщо ви вирішили купити орбітрек цього типу, але вас бентежить ціна, можна розглянути можливість покупки в розстрочку.

Важливо, щоб домашній тренажер не займав багато місця. Компактний або складаний орбітрек поміститися навіть в невелику квартиру.

При покупці варто також звернути увагу на конструкцію орбітрека: він може бути задньопривідний або передньопривідний. У першому випадку, маховик, розташований позаду користувача, конструкція дозволяє зробити досить довгий хід педалей. Другий вид - з маховиком в передній частині. Такий тип спеціально обтяжують, щоб еліптичний тренажер був більш стійким. Тим більше, що вага користувача може бути досить великою: орбітрек може бути розрахований на максимальну вагу в 120 або 150 кг. В результаті збільшення ваги, поліпшується і плавність ходу орбітрека.

Еліптичний тренажер - ефективний і багатофункціональний пристрій. Як і при будь-яких заняттях спортом, необхідно не мати протипоказань для фізичних навантажень, і, звичайно, правильно користуватися пристроєм.

Типи вправ на орбітреку:

  • Стандартна ходьба
  • Ходьба назад
  • Ходьба з нахилом вперед
  • Ходьба сидячи

Інтенсивні тренування дозволяють і скинути вагу, і підкачати потрібну частину тіла, і просто дають заряд бадьорості і здоров'я. Про всі переваги орбітреків ви зможете прочитати у нашому блозі. У нас є моделі з механічною, магнітною і електромагнітною системою навантаження, передньо-і задньопривідні, компактні недорогі еліптичні тренажери, які з легкістю помістяться в шафу, і напівпрофесійні, що за своїми характеристиками не поступаються обладнанню в залі!

Більше
Фільтр
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)
chat