Перше заняття з онлайн тренером всього за 9 грн*

Такого ще не було!

Компанія Hop-sport пропонує усім своїм покупцям послуги персонального тренера онлайн. Тепер вам не потрібно ходити в спортивний зал і витрачати свій дорогоцінний час. Ніяких підлаштувань під вільний час тренера, черг на тренажери, в душ чи поганої погоди. 

Вигідно, зручно та корисно

Займатись вдома під наглядом професійного персонального тренера онлайн це вигідно, зручно та корисно. 

 1. Вигідно, тому що це дешевше, адже тренер витрачає на вас менше свого часу, тому й послуга є економічно вигіднішою для обох сторін.

 2. Зручно, тому що дома можна займатись в будь-який час та погоду. Ви абсолютно незалежні та не витрачаєте час на подорож до залу та додому.

 3. Корисно, тому що так ви тренуєте не тільки м`язи, але й самодисципліну. Тренер не буде стояти над вами, як мама над малою дитиною. Ви отримуєте завдання і потім звітуєте про його виконання. Час виконання на протязі дня та тижня ви обираєте самостійно.

Приємно бути першим в розвитку нового тренду

В Європі та США послуги онлайн тренера набирають обороти. Сидячий спосіб життя та пов`язані з ним захворювання, спонукають все людство переходити на здоровий спосіб життя. За останні кілька років в Україні та інших країнах Європи та США відкрилось дуже багато спортивних залів та фітнес-студій. І всі вони користуються шаленою популярністю. 

Бути здоровим стало модно! Тому, окрім будування залів, дуже активно також почала розвиватись сфера домашніх спортивних тренажерів та силового обладнання. Люди масово обладнують свої домівки якісним обладнанням і займаються дома під наглядом онлайн тренера.

Для чого потрібний тренер онлайн?

Тренер має унікальні знання та досвід, що дозволяє швидко та якісно визначити:

 • ваш тип тілобудови;

 • проаналізувати протипоказання за станом здоров`я та нявних травм;

 • враховуючи ваш вік та стать, зробити правильні висновки;

 • побудувати для вас індивідуальний план тренувань;

 • скласти ефективну дієту.

Лише індивідуальні план тренувань та дієта можуть дати дійсно хороший ефект. Ніякі готові програми з інтернету та загально доступні дієти не зможуть дати такий результат, як індивідуальна програма. Окрім того, виконання вправ, які особисто вам не підходять, можуть вам зашкодити та відбити все бажання займатись своїм тілом та регулярно тренуватись. А безкоштовні дієти з інтернету банально не працюють. Це вже знають всі, хто хоч раз пробував їх дотримуватись.

Яких ефектів можна досягнути з індивідуальною програмою?

З правильно побудованою індивідуальною програмою ви можете:

 • скинути зайву вагу;

 • набрати потрібну вагу;

 • зробити своє тіло рельєфнішим (красивішим та естетичнішим);

 • зрівноважити співвідношення жирової та м`язевої тканин;

 • покращити загальне самопочуття (ви буде краще висипатись, мати більше енергії, хороший настрій та підвищений імунітет).

Рух - це життя, а життя - це рух!

Ще давньогрецький філософ Арістотель сказав: «Рух - це життя, а життя - це рух». І в цих словах глибока мудрість. Сучасні наукові дослідження фізіології людини підтверджують, що регулярне виконання простих фізичних вправ покращує кровообіг, лімфодренаж, активізує рух жовчі, позитивно впливає на перистальтику кишківника та багато інших фізіологічних систем. 

Важливо лише які вправи робити і як їх робити. Адже досвід показує, що краще робити прості вправи, але регулярно, аніж складні навантаження раз на 2-3 тижні. Персональний онлайн тренер буде постійно з вами на зв`язку в зручному для вас форматі (телефонний дзвінок, Facebook, Instagram, Viber, Telegram). З ним ви зможете тренуватись ефективно будь-де.

Що з себе представляє послуга онлайн тренер?

В першу чергу - це спілкування з досвідченим спеціалістом. Кілька разів на тиждень ви будете контактувати в зручний для вас час з метою обговорення результатів та поточних задач. В будь-який момент ви можете написати тренеру питання, яке виникло під час тренування чи між ними. 

Усі вправи тренер буде показувати на прикладі відеозаписів чи фото. 

Трішки інформації про нашого тренера

Іван Музичка

Чемпіон України з бойового самбо, чемпіон України з хортингу, тренер ММА, тренер з функціональної підготовки атлетів з різних видів єдиноборств, фітнес тренер.

Складає дієти і тренувальні програми враховуючи індивідуальні особливості людини (вага, ріст, вік, тип тілобудови, протипоказання за станом здоров'я, травми).

Профілі в соціальних мережах: Facebook та Instagram.

Краще один раз спробувати, аніж сто разів почути

Ви ще думаєте? Краще спробуйте! Перше заняття коштує всього 9 грн.

*Нагадуємо, що послуги онлайн тренера доступні лише для клієнтів нашого магазину hop-sport.com.ua. 

Замовляйте спортивні тренажери та знаряддя по дуже вигідній ціні у офіційного представника компанії Hop-sport в Україні. Ми надаємо гарантію від виробника на 24 місяці.