Опис

Такого ще не було!

Компанія Hop-Sport пропонує усім своїм покупцям послуги персонального тренера онлайн. Тепер вам не потрібно ходити в спортивний зал і витрачати свій дорогоцінний час. Ніяких підлаштувань під вільний час тренера, черг на тренажери, в душ чи поганої погоди.

Вигідно, зручно та корисно

Займатись вдома під наглядом професійного персонального тренера онлайн це вигідно, зручно та корисно.

  1. Вигідно, тому що це дешевше, адже тренер витрачає на вас менше свого часу, тому й послуга є економічно вигіднішою для обох сторін.

  2. Зручно, тому що дома можна займатись в будь-який час та погоду. Ви абсолютно незалежні та не витрачаєте час на подорож до залу та додому.

  3. Корисно, тому що так ви тренуєте не тільки м`язи, але й самодисципліну. Тренер не буде стояти над вами, як мама над малою дитиною. Ви отримуєте завдання і потім звітуєте про його виконання. Час виконання на протязі дня та тижня ви обираєте самостійно.

Трішки інформації про нашого тренера

Іван Музичка

  • Чемпіон України з бойового самбо, чемпіон України з хортингу, тренер ММА, тренер з функціональної підготовки атлетів з різних видів єдиноборств, фітнес тренер.
  • Складає дієти і тренувальні програми враховуючи індивідуальні особливості людини (вага, ріст, вік, тип тілобудови, протипоказання за станом здоров'я, травми).
  • Профілі в соціальних мережах: Facebook та Instagram.

Краще один раз спробувати, аніж сто разів почути

Ви ще думаєте? Краще спробуйте! Перше заняття коштує всього 199 грн.

*Нагадуємо, що послуги онлайн тренера доступні лише для клієнтів нашого магазину hop-sport.com.ua.

Замовляйте спортивні тренажери та знаряддя по дуже вигідній ціні у офіційного представника компанії Hop-sport в Україні. Ми надаємо гарантію від виробника на 24 місяці.

Більше Менше

Відгуків (10)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Степан хорош тренер і супер підхід! тренування ефективне і мотивація на всі 100% раджу спробувати і ви будете в шоці скільки всього ми не знаємо про правильні тренування елена крутая возможность получить професиональный тьюторрриал для занятий спортом дома и ещё+возможность дополнительно заниматься с тренером! очень круто! рекоммедую всем, кто хочет начать сбалансированный режим тренировок и получить качественный результат Рита Очень хороший тренер- иногда немного жостковат- но если вы действительно хотите хороший результат- вы должны стараться! Занятия действительно очень полезные и результат уже ощутимый- занимаюсь уже больше 2 месяцев. Я довольна! Основное это- питание- в нём заключается ваша ефективность тренировки chrisTinka мені сподобався нестандартний підхід тренера і зовсім інший погляд на тренування і харчування- рекомендую навіть для себе самого дізнатись нову інформацію, яка допоможе вам далі для тренувань Ліна тренер просто спец у своїй справі- справді круто що є така можливість, та ше й за таку ціну отримати повну консультацію професіонала- важко десь знайти- супер- починаю тренуватись з новою програмою! Jessica З тренером говорили пару днів тому- прописав мені всю програму тренувань і проконсультував зі всіх питань харчування- повністю задоволена, починаю вести зож- дякую хопспорту що мотивуєте до змін! Ататолий хорошая качественная консультация, спасибо тренеру и магазину за услугу! занимаюсь уже 2 недели проблем нету и уже ощутимый результат! Саня Респект хопспорту і тренеру за мотивацію Аліна Дякую за консультацію! Дізналася все, чого не вистачало для старту. Тренер дуже приємний і уважний. Кристина Иван очень милый парень и квалифицированый специалист, мне очень понравилось, беру курс!

Інші товари в категорії