Резинка для фітнесу Hop-Sport 12-30 кг HS-L022RR чорна

388 грн 488 грн
Заощаджуєте 100 грн
Змініть кількість
Доставка згідно з тарифами кур'єра Надсилання протягом 24 годин

Опис

Характеристики:
Характеристики:
  • Модель: HS-L022RR
  • Колір чорний
  • Матеріал: латекс
  • Довжина: 2080 мм
  • Ширина: 22 мм
  • Товщина: 4,5 мм
  • Вага: 185 г
  • Опір: 12-30 кг

Резинка для фітнесу 12-30 кг HS-L022RR Резинка для фітнесу HS-L022RR 12-30 кг - простий інструмент, завдяки якому ви можете ефективно збільшити силу м'язів і поліпшити гнучкість суглобів. Її головною перевагою є універсальність - вона ідеально підійде для різних видів тренувань, від силових тренувань, фітнесу до реабілітаційних вправ. Гумка HS-L022RR створює опір в діапазоні від 12 до 30 кг. Рекомендується як любителям, так і просунутим спортсменам, які хочуть піднятися на більш високий рівень. Невеликий розмір дозволяє легко транспортувати і зберігати.

Збільшення навантаження
Збільшення навантаження

Принцип опору резинок полягає в тому, що чим більше ви їх розтягує, тим більше опору вони створюють. Завдяки цьому ви можете легко налаштувати навантаження на ту стадію, на якій ви зараз перебуваєте. HS-L022RR здатна генерувати опір в діапазоні від 12 до 30 кг. Також ознайомтеся з іншими гумками для фітнесу Hop-Sport з більш високим діапазоном навантаження і завершите свій індивідуальний домашній тренувальний набір!

Кращі тренувальні ефекти
Кращі тренувальні ефекти

Вправи з резинками значно збільшують результати ваших тренувань. Вони допоможуть вам ефективно зміцнити м'язи (особливо кінцівки) і сформувати всю фігуру. Опір, що створюється резинками, означає, що ваші м'язи повинні виконувати більше роботи, ніж під час звичайних вправ, без додаткового опору. Резинки також можуть бути використані при реабілітації після травм- вони дозволяють збільшити рухливість суглобів, активуючи їх і змушуючи долати навантаження.

Міцний латекс
Міцний латекс

Резинка для фітнесу HS-L022RR виконана з високоякісного 100% латексу, що відрізняється високою міцністю і еластичністю. Після розтягування він повертається до своєї первісної форми, що не деформуючись. Крім того, він не вбирає воду, що робить його дуже легко очищається, забезпечуючи вам повну гігієну використання.

Більше Менше

Характеристики

Колір Чорний
Матеріал Латекс
Опір у стрічках 12-30 кг
Розмір 2080 х 22 х 4,5 мм (ДхШхТ)
Тип Еспандери
Країна реєстрації бренду Польща
Гарантія 24 місяців

Відгуків (1)

Середня оцінка: 4/5
Написати відгук
Жанна Крепкая и создает хорошее напряжение.

Інші товари в категорії