Роликові ковзани 3в1 Motion M (розмір)
HS-903
Чорно-рожевий

Доставка згідно з тарифами кур'єра
Товар відсутній

Опис

Роликові ковзани 3в1 Hop-Sport HS-903 Motion для дітей і підлітків є унікальне рішення «3 в 1». В одному продукті ви отримуєте триколісні ковзани і роликові ковзани (два колеса ззаду і одне спереду). Ви хочете змінити конфігурацію колеса? Це дуже легко зробити. Все, що вам потрібно зробити, це повернути колеса за допомогою інструментів, і все готово. Ковзани перетворюються в ролики або навпаки. Ви їдете так, як вам подобається, в залежності від вашого настрою.

Купуючи роликові ковзани Hop-Sport Motion, ви отримуєте впевненість в комфортної та безпечної їзди. Внутрішня частина взуття виготовлена ​​з м'якого термопластичного матеріалу. Корпус виготовлений з високоякісного пластику і матеріалу з вентиляційними отворами для циркуляції повітря у взутті.

Роликові ковзани Hop-Sport Motion оснащені міцними алюмінієвим підставками, гумовими колесами з розмірами S = ​​70 мм і високоякісними підшипниками ABEC-9. Двосекційна пряжка, шнурки і ремінець на липучці дозволяють повністю відрегулювати кріплення, пристосовуючись до ноги. Посилений корпус забезпечує необхідну стабілізацію гомілковостопного суглоба під час їзди.

Цікавим, дуже практичним рішенням є можливість регулювання розміру роликових ковзанів відповідно до довжини стопи (в діапазоні, заданому для конкретної моделі). Ви можете легко змінити довжину взуття - все, що вам потрібно зробити, це натиснути спеціальну кнопку в нижній частині взуття і одночасно висунути передню частину взуття, поки ви не досягнете бажаного розміру. Завдяки цьому, у випадку з дітьми, обладнання можна використовувати протягом декількох сезонів.

Почніть прогулянку з роликових ковзанів Hop-Sport!

Характеристики:

  • Розмір: M (35-38)- 20 см - 22 см
  • Колір: чорно-рожевий
  • Бренд: Hop-Sport
  • Гарантія: 24 місяці
Більше Менше

Характеристики

Колір Чорно-рожевий
Розмір M (35-38)- 20 см - 22 см
Тип Роликові ковзани 3в1 Motion M (розмір)
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці

Відгуків (0)

Середня оцінка: 4/5
Написати відгук

Інші товари в категорії