Турнік регульований HS-M050DP

24 місяців
Турнік регульований HS-M050DP
Турнік регульований HS-M050DP
Турнік регульований HS-M050DP
Турнік регульований HS-M050DP
Турнік регульований HS-M050DP
Турнік регульований HS-M050DP
Турнік регульований HS-M050DP
Турнік регульований HS-M050DP
Опис

 

 

 

Основні характеристики:

  • Модель: HS-M050DP
  • Вага: 1,58 кг
  • Матеріал: сталь
  • Довжина: від 60 до 100 см
  • Діаметр: 40 мм
  • Максимальна вага користувача: 150 кг

 

 

 

Турнік регульований

 

Якщо ви шукаєте багатофункціональний домашній тренажер за доступною ціною, який не займає багато місця, встановіть Турнік регульований HS-M050DP з шестигранною системою тиску. Вправи на турніку дозволять вам поліпшити силу і мускулатуру біцепса, трицепса, плечей і м'язів спини. Крім того, вони розвивають грудні і черевні м'язи. Переваги турніка - система тиску з шістьма рівнями, важелі безпеки напруги і міцне тришарове покриття.

 

Шестирівнева система тиску

На відміну від більшості турніків, що пропонуються в магазинах, регульований турнік HS-M050DP має до 6 точок тиску, розташованих на гумових ніжках, що не ковзають. Це рішення забезпечує турніку набагато краще зчеплення з дверною рамою, ніж система, заснована на одній точці тиску.

 

Безпека при тренуваннях

Завдяки важелям, які використовуються в моделі HS-M050DP, ваше тренування стане ще безпечніше. Натяжні важелі підтримують правильне положення стержня в дверній рамі, запобігаючи його ковзання під вагою користувача.

 

Тришарове покриття

Турнік HS-M050DP має покриттям з приємною на дотик піни, яка забезпечить вам краще захоплення під час тренування. Покриттям складається з трьох міцних шарів, що робить її більш стійкою до пошкоджень і розривів, ніж звичайні одношарові пінні покрить.

 

Багатофункціональний турнік

Великою перевагою регульованого турніка є те, що, незважаючи на його невеликий розмір, він пропонує широкий спектр вправ для виконання вдома. Ви можете помістити турнік на верхню частину дверної рами, посередині або знизу - кожне з цих положень дозволяє виконувати різні вправи з участю інших м'язів, які ви в даний час хочете зміцнити.

 

Максимальне навантаження

Турнік HS-M050DP дасть вам необхідну силу! Завдяки міцній конструкції він може легко підтримувати користувача вагою до 150 кг!

 

Ідеальний вибір

Широкий діапазон налаштувань довжини турніка - від 60 до 100 см, підходить для більшості рам. Інтуїтивно зрозумілий монтаж, заснований на системі розширення, полегшує монтаж турніка і не займає багато часу.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Відгуки (14)
Залишити відгук і отримати промокод

Рекомендовані товари
Виробник: Hop-Sport
Змінити кількість
Прийом замовлень

0 800 337 274

Пн.-Пт з 09:00 до 18:00