Скакалка з підшипниками та м'якою рукояткою Hop-Sport HS-P030JR червона

348 грн
Змініть кількість
Доставка згідно з тарифами кур'єра Надсилання протягом 24 годин

Опис

Технічні дані:

  • Колір: червоний
  • Вага: 145 гр
  • Довжина кабелю: 300 см
  • Діаметр кабелю: 2,5 мм
  • Довжина ручки: загальна 16 см, довжина захоплення 14 см
  • Діаметр ручки: 2,7 см
  • Матеріал: металевий трос, ручки з ПП
  • Гарантія 24 міс
Скакалка з підшипниками
Скакалка з підшипниками

HS - P 030 JR

Простий та ефективний пристрій, який допоможе вам зменшити жирові масиви, сформувати м’язи та покращити стан. Інноваційна конструкція, що використовує підшипникову систему та металевий кабель, дозволяє робити декілька стрибків за один виток скакалки. Додатковою перевагою цієї моделі є можливість легко та швидко регулювати довжину кабелю. Завдяки невеликим розмірам і доступній ціні, HS-P030JR ідеально підходить для домашнього тренажерного залу.

Зручні ручки
Зручні ручки

Спеціально профільована форма ручки в моделі HS-P030JR означає, що зап’ястя не втомлюються під час тренувань. Не ковзаюча поверхня запобігає вислизання руками під час навіть найінтенсивніших тренувань.

Підшипникова система
Підшипникова система

Конструкція скакалки HS-P030JR була розроблена для вимогливих користувачів, які шукають надійне обладнання, що гарантує високий комфорт вправ. Завдяки підшипникам, які використовуються в цій моделі, робота скакалки є швидкою та ефективною, а ваше тренування приносить ще кращі результати.

Металевий, регульований шнур
Металевий, регульований шнур

Канат оснащений металевим кабелем розміром 300 см діаметром 2,5 мм, який покритий стійким до стирання матеріалом. Продумана конструкція дозволяє плавно регулювати довжину кабелю за кілька десятків секунд!

Більше Менше

Характеристики

Колір Червоний
Тип Скакалка
Розміри 300 см
Країна реєстрації бренду Польща
Гарантія 24 місяців

Відгуків (4)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Аліна дуже зручна скакалка Руданская Незаменимая помощница на тренировках, если много заниматься комфортна в руках, не натирает Руданская Незаменимая помощница на тренировках, если много заниматься комфортна в руках, не натирает Тамара Действительно очень приятная скакалка, удобна, практична, цена хорошая

Інші товари в категорії