Спінбайк
HS-075IC Fusion
 

Безкоштовна доставка
Товар відсутній

Опис

Високий темп життя змушує шукати нас найбільш ефективні види тренувань. Мінімум часу, але хороший результат. Оптимальний варіант вирішення цієї дилеми – спінбайк. З його допомогою Ви зможете підтримувати хорошу фізичну форму або скинути зайву вагу.

Спінбайк або сайкл – це ідеальний варіант для тих, хто не любить одноманітні тренування. Відмінність сайкла від велотренажера в тому, що посадка тут така ж як на професійному велосипеді. Їзда може проводитися як стоячи, так і сидячи, з різним положенням рук на кермі.

Спінінговий велотренажер Hop-Sport HS-075IC Fusion – це високоякісне обладнання для тренування в домашніх умовах. Завдяки механічному опору затискачем безпосередньо на 24-кілограмовому маховику він дозволяє створювати максимальний опір до повної зупинки. Велотренажер характеризується тихою експлуатацією, сучасним дизайном, міцною конструкцією зі сталевих профілів та міцними механічними елементами.

Зручність використання обладнання забезпечується великим, покритим м'якою піною, регульованим за висотою кермовим колесом із сенсорними датчиками пульсу, а також горизонтально і вертикально регульованим сидінням. Ергономічна форма керма дозволяє використовувати різні типи положення рук. Багатофункціональний комп'ютер показує такі параметри як: відстань, спалені калорії, швидкість, пульс, час, функція сканування.

Спінбайк оснащений нековзкими педалями з фіксаторами та аварійним гальмом. Посилена конструкція та вирівнювальні ролики, вбудовані в задній стабілізатор, забезпечують безпеку вправ. Після закінчення тренування не доведеться турбуватися про те, що Ваша вітальня буде продовжувати нагадувати тренажерний зал, адже сайкл має транспортні ролики, які дозволять прибрати його, наприклад, у шафу.

Основні характеристики:

 • система навантаження: механічна
 • вага махового колеса: 24 кг
 • габарити: 113,5 х 53 х 120,5 см (В х Ш х Д)
 • вага тренажера: 46,5 кг
 • максимальна вага користувача: 150 кг
 • гальмівна система: механічна + аварійне гальмо
 • регулювання керма
 • регулювання сидіння
 • мін. та макс. висота сидіння: 92- 110 см
 • мін. та макс. відстань сидіння від педалей: 74,5- 95 см
 • регулювання сидіння по горизонталі: 7,5 см
 • датчики пульсу на рукоятках
 • ручне регулювання навантаження
 • безшумна робота
 • фіксуючі ремінці на педалях
 • транспортні ролики
 • гарантія: 24 місяці
Спінбайк Hop-Sport HS-075IC Fusion

Тренувальний комп'ютер

Тренуючись з HS-075IC Fusion ви можете легко налаштувати параметри тренування відповідно до ваших цілей та рівня фізичної підготовки. Комп'ютер відображає такі параметри, як швидкість, відстань, час тренування, витрачені калорії, частота серцевих скорочень, число обертів в хвилину. Крім того, завдяки тримачу для планшету або телефону, ви можете дивитися фільм або слухати улюблену музику під час тренування. ВАЖЛИВО! У комп'ютері немає функції WATT.

Кермо з вертикальним/ горизонтальним/ кутовим регулюванням
Кермо з вертикальним/ горизонтальним/ кутовим регулюванням

Велике, покрите м'якою, не ковзаючою піною, регульоване кермо з опорами дозволяє вам ще більш комфортно тренуватись. Ергономічна форма керма дозволяє багато типів положень рук, що особливо важливо в тренуванні.

Регулювання сидіння по вертикалі, горизонталі, куту нахилу
Регулювання сидіння по вертикалі, горизонталі, куту нахилу

Завдяки можливості точного регулювання сидіння, ви можете легко відрегулювати його під свій ріст і індивідуальні побажання. Ергономічна форма сидіння і гелеве наповнення зроблять тренування на велосипеді ще більш приємним і комфортним.

Транспортні ролики
Транспортні ролики

Після тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш дім все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце

Тактильні датчики пульсу
Тактильні датчики пульсу

Перевірте свій пульс за допомогою чутливих тактильних датчиків в рукоятках! Результат вимірювання пульсу відображається на дисплеї. Під час тренувань все, що вам потрібно зробити, це покласти руки на датчики, щоб виміряти свій пульс. Правильний пульс є ключовим елементом тренувань. Будь то спалювання калорій, поліпшення фізичної форми або зміцнення сил - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно!

Безпечне гальмо
Безпечне гальмо

З HS-075IC Fusion ви тренуєтесь безпечно! Байк оснащений запобіжним гальмом, що знаходиться в межах досяжності - під кермом. Завдяки такому розташуванню ви швидко припините тренування, коли це буде потрібно.

Спінбайк Hop-Sport HS-075IC Fusion

Педалі з фіксуючими ременями

Безпечна і зручна передача енергії від ніг користувача через кривошипний механізм до системи приводу

Більше Менше

Характеристики

Колір
Тип Спінбайк
Максимальна вага користувача 150 кг
Регулювання Сидіння, керма
Вимірювач пульсу Так
Дисплей Монохромний LCD
Рівні навантаження Ручне регулювання
Показання дисплея Швидкість, час, дистанція, калорії
Транспортувальні ролики Так
Розміри 113,5х53х120,5см
Вага 46,5 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяців

Відгуків (0)

Середня оцінка: 0/5
Написати відгук

Інші товари в категорії