Спінбайк
HS-085IC Gravity
 

Безкоштовна доставка
Товар відсутній

Опис

Високий темп життя змушує шукати нас найбільш ефективні види тренувань. Мінімум часу, але хороший результат. Оптимальний варіант вирішення цієї дилеми – спінбайк. З його допомогою Ви зможете підтримувати хорошу фізичну форму або скинути зайву вагу.

Спінбайк або сайкл – це ідеальний варіант для тих, хто не любить одноманітні тренування. Відмінність сайкла від велотренажера в тому, що посадка тут така ж як на професійному велосипеді. Їзда може проводитися як стоячи, так і сидячи, з різним положенням рук на кермі.

Спінінговий велотренажер Hop-Sport HS-085IC Gravity – це високоякісне обладнання для тренування в домашніх умовах. Завдяки механічному опору затискачем безпосередньо на 17,5-кілограмовому маховику він дозволяє створювати максимальний опір до повної зупинки. Велотренажер характеризується тихою експлуатацією, сучасним дизайном, міцною конструкцією зі сталевих профілів та міцними механічними елементами.

Зручність використання обладнання забезпечується великим, покритим м'якою піною, регульованим за висотою кермовим колесом із сенсорними датчиками пульсу, а також горизонтально і вертикально регульованим сидінням. Ергономічна форма керма дозволяє використовувати різні типи положення рук. Багатофункціональний комп'ютер показує такі параметри як: відстань, спалені калорії, швидкість, пульс, час, функція сканування.

Окрім того, тренажер Hop-Sport HS-085IC Gravity сумісний із безкоштовним додатком iBiking+, який розширює функціонал, зберігає і систематизує всі дані про тренування. Ви можете покласти телефон чи планшет на спеціальну підставку, з’єднатись по bluetooth з комп’ютером, задати маршрут у любій точці світу і “проїхати” по ньому в режимі перегляду вулиць.

Спінбайк оснащений нековзкими педалями з фіксаторами та аварійним гальмом. Посилена конструкція та вирівнювальні ролики, вбудовані в задній стабілізатор, забезпечують безпеку вправ. Після закінчення тренування не доведеться турбуватися про те, що Ваша вітальня буде продовжувати нагадувати тренажерний зал, адже сайкл має транспортні ролики, які дозволять прибрати його, наприклад, у шафу.

Основні характеристики:

 • система навантаження: механічна
 • вага махового колеса: 17,5 кг
 • габарити: 114 х 51 х 123 см (В х Ш х Д)
 • вага тренажера: 53 кг
 • максимальна вага користувача: 150 кг
 • гальмівна система: механічна + аварійне гальмо
 • регулювання керма
 • регулювання сидіння вертикально і горизонтально
 • датчики пульсу на рукоятках
 • ручне регулювання навантаження
 • безшумна робота
 • фіксуючі ремінці на педалях
 • транспортні ролики
 • Bluetooth 4.0
 • додаток IBiking +
 • кріплення для фляги
 • гарантія: 24 місяці

Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість.

Кермо з вертикальним/ горизонтальним/ кутовим регулюванням
Кермо з вертикальним/ горизонтальним/ кутовим регулюванням

Велике, покрите м'якою, не ковзаючою піною, регульоване кермо з опорами дозволяє вам ще більш комфортно тренуватись. Ергономічна форма керма дозволяє багато типів положень рук, що особливо важливо в тренуванні.

Регулювання сидіння по вертикалі, горизонталі, куту нахилу
Регулювання сидіння по вертикалі, горизонталі, куту нахилу

Завдяки можливості точного регулювання сидіння, ви можете легко відрегулювати його під свій ріст і індивідуальні побажання. Ергономічна форма сидіння і гелеве наповнення зроблять тренування на велосипеді ще більш приємним і комфортним.

Транспортні ролики
Транспортні ролики

Після тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш дім все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце.

Металеві педалі
Металеві педалі

Безпечно тренуйтеся з Gravity HS-085IC! Велосипед оснащений металевими педалями, які ефективно запобігають ковзанню ноги під час тренування. Завдяки зручному носу, навіть при швидкому русі, ваша нога не рухається.

Більше Менше

Характеристики

Колір
Тип Спінбайк
Максимальна вага користувача 150 кг
Регулювання Сидіння, керма
Вимірювач пульсу Так
Дисплей Монохромний LCD
Рівні навантаження Ручне регулювання
Показання дисплея Швидкість, час, дистанція, калорії
Транспортувальні ролики Так
Розміри 114х51х123см
Вага 53 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяців

Відгуків (1)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Жека Довго вибирав, але не помилився. Вєлік що треба, міцний, зручний, все можна відрегулювати під себе. Тренуюсь із задоволенням, і друзі теж полюблять покататися)))

Інші товари в категорії