Стійки під диски
HS-1006A
Сірий/червоний

Доставка згідно з тарифами кур'єра
Товар відсутній

Опис

Стійка під диски HS-1006A від Hop-Sport — гарантія вашого комфорту і безпеки під час тренувань. Тепер ви можете скласти всі свої диски так, щоб потім легко і швидко знайти потрібний. Тримачі на стійці розташовані на максимальній відстані один від одного, завдяки чому диски дуже зручно надягати та знімати. Максимальне навантаження, яке здатна витримати стійка, становить 300 кг. Ергономічна конструкція обладнання дозволяє кільком спортсменам одночасно користуватися ним, водночас взагалі не заважаючи один одному.

Зазначимо, що в базову комплектацію продукту входить набір інструментів для самостійного збирання. Також звертаємо вашу увагу, що диски, зображені на фотографіях, не входять в основний комплект стійки.

Основні характеристики:

  • стальна конструкція з порошковим покриттям
  • розміри основи стійки: 52x37 см
  • висота стійки: 91 см
  • вага: 10 кг
  • профіль: 5х2,5 см
  • товщина рами: 4 мм
  • 7 секцій для дисків
  • розмір секції для дисків: діаметр 25 мм, довжина зовнішніх секції 20 см, довжина внутрішніх секцій 13 см
  • максимальна вага: 300 кг
Надійна конструкція
Надійна конструкція

Стійка під диски HS-1006A має міцну конструкцію, виготовлену з якісних профілів розмірами 40 x 40 мм, яка гарантує всьому продукту чудовий рівень стійкості і хорошу вантажопідйомність (цілих 300 кг). Тепер ви можете зручно розмістити всі свої диски в одному місці та тренуватися з комфортом разом із Hop-Sport.

Тримачі з обмежувачами
Тримачі з обмежувачами

Стійка моделі HS-1006A має цілих 7 тримачів, на яких ви зможете розмістити свої диски. Розміри зовнішніх тримачів — довжина 20 см, діаметр 2,5 см, а внутрішніх — довжина 13 см, діаметр 2,5 см. Також кожен із них оснащений спеціальними гумовими обмежувачами, завдяки яким диски не будуть торкатися каркаса стійки.

Захисні ніжки
Захисні ніжки

Стійка для дисків HS-1006A оснащена спеціальними ніжками, які чудово захистять підлогу від подряпин та інших механічних пошкоджень, а також допоможуть запобігти будь-якому випадковому зміщенню стійки.

Більше Менше

Характеристики

Клас Домашні
Колір Сірий/червоний
Матеріал Сталь із порошковим покриттям
Розмір 52x37x91 см
Тип Стійки під диски
Вага 10 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці

Відгуків (1)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Юра Компактная стойка, идеально на большие веса.

Інші товари в категорії