Стійки під штангу
HS-1002L
Чорний

Доставка згідно з тарифами кур'єра
Товар відсутній

Опис

Основні характеристики:

  • Вага: 2 х 6,5 кг
  • Тип стійок: роздільні
  • Довжина: 49 см
  • Ширина: 41 см
  • Висота: мін. 87 см; макс. 145 см
  • Регульована висота стійок: 7 рівнів (87-145 см)
  • Профілі: 40 х 40 мм
  • Максимальне навантаження: 250 кг
  • Гарантія: 24 місяця

Стійки під штангу Hop-Sport HS-1002L- це міцний інструмент, розроблений таким чином, щоб забезпечити вам безпеку і страховку під час силових тренувань. Ви можете використовувати їх в комплекті з лавкою або поодинці.

Використовувані в них рішення дозволять вам зосередитися на виконанні вправ, не турбуючись про свою безпеку. Завдяки 7 рівнями регулювання висоти ви можете легко налаштувати стійки відповідно до ваших індивідуальних потреб. Міцні профілі розміром 40 x 40 мм і 50 x 30 мм та міцні сполучні елементи забезпечують міцність до 250 кг! Порошкова техніка яка використовувалася для забарвлення стійок, гарантує точне і довговічне покриття всієї конструкції.

Вилка в стійці HS-1002L має спеціальні гумові накладки, які пригнічують шум і поглинають удари при опусканні штанги. З стійками Hop-Sport вам не потрібно турбуватися про стан вашої підлоги. Виріб оснащений пластиковими захисними ніжками, які ефективно захистять поверхню від подряпин і допоможуть запобігти руху стійки.

З стійкою HS-1002L, ви отримаєте набір інструментів для самостійної збірки - ключі розміром 13 і 17. Вам більше нічого не потрібно, щоб зібрати стійки і використовувати їх в свому домашньому спортзалі якомога швидше.

Примітка - грифи та вантажі, видимі на зображеннях, не включені в продукт.

Надзвичайно міцна
Надзвичайно міцна

Завдяки міцній конструкції ви можете легко поставити на них штангу з максимальною вагою до 250 кг, а гумові накладки вилок пригнічують шум при опусканні штанги. Тренеруйтесь безпечно з Hop-Sport!

Регулювання по висоті
Регулювання по висоті

Ви тренуєтесь комфортно з Hop-Sport! Система регулювання висоти, яка використовується в стійках, дозволить вам пристосувати інструмент відповідно до ваших поточних вимогах. У вас широкий, семирівневий діапазон позицій - від 87 до 145 см. Ви встановлюєте висоту стійок, використовуючи ручку тиску і сталевий стопорний штифт.

Стабільна основа
Стабільна основа

У вправах зі штангою стабільність - найважливіша річ. Правильно підібрані розміри і продуманий дизайн є пріоритетом, який впливає на вашу безпеку. Тому стійка HS-1002L оснащена підставою 50 х 41 см, щоб вони не рухалися під час тренування.

Більше Менше

Характеристики

Клас Домашні
Колір Чорний
Матеріал Сталь із порошковим покриттям
Розмір 49х41х87-145 см
Тип Стійки під штангу
Вага 13 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяців

Відгуків (0)

Середня оцінка: 0/5
Написати відгук

Інші товари в категорії