Стійки
Hop-Sport HS-1005L
Чорний

Доставка згідно з тарифами кур'єра
Товар відсутній
youtube video 1 Стійки під штангу Hop-Sport HS-1005L
youtube video 2 Стійки під штангу Hop-Sport HS-1005L

Опис

Стійки під штангу HS-1005L — універсальне обладнання для продуктивних домашніх тренувань. Вони мають міцну і дуже стійку конструкцію, яка гарантує користувачу високий рівень комфорту і безпеки під час кожного тренування. Також продукт можна використовувати як окремо, так і в комплекті з тренувальної лавкою.

Стійки оснащені 7-рівневим регулюванням висоти, завдяки якому ви зможете суттєво пропрацювати всі основні групи м'язів, виконуючи найрізноманітніші вправи. Два рівні регулювання гачків безпеки (65,7 см і 75,7 см) дозволять вам повністю налаштувати стійки під свої фізичні можливості. Також продукт має дві спеціальні перекладини для дисків, завдяки яким всі ваші диски завжди будуть у вас під рукою.

Конструкція стійок виготовлена з міцних профілів розміром 40 х 40 мм і 50 х 30 мм, які забезпечують всьому пристрою вантажопідйомність до цілих 250 кг. Верхня частина продукту покрита спеціальним порошковим матеріалом, завдяки якому обладнання прекрасно протистоїть передчасній корозії, ранньому зношуванню, подряпинам та іншим механічним пошкодженням.

Основні перекладини стійок HS-1005L мають спеціальні гумові підкладки, які чудово пригнічують шум і поглинають удари під час опускання штанги. Використовуючи стійки від Hop-Sport, ви більше не будете переживати про стан своєї підлоги, оскільки продукт оснащений спеціальними пластиковими ніжками, які ефективно захистять підлогу від можливих подряпин і не допустять навіть випадкового зміщення стійок.

Зазначимо, що в базову комплектацію входить набір інструментів (ключі розміром 13 і 17) для самостійного збирання обладнання. Також зверніть увагу, що штанги і диски, зображені на фотографіях, не входять в комплект стійок.

Основні характеристики:

 • Тип: роздільні
 • Вага: 7 кг
 • Довжина: 49 см
 • Ширина: 41 см
 • Висота: 87- 145 см
 • Профілі: 40х40 мм
 • Макс. навантаження: 250 кг
 • 7 рівнів регулювання по висоті: 87-145 см
 • Порошкове покриття
 • Модель: HS-1005L
 • Гарантія: 24 місяці
Ергономічна конструкція
Ергономічна конструкція

Стійки HS-1005L мають міцну конструкцію, яка чудово витримує максимальне навантаження до цілих 250 кг. Також основні перекладини продукту оснащені спеціальними гумовими підкладками, які добре пригнічують шум і поглинають удари під час опускання штанги.

Регулювання висоти
Регулювання висоти

Стійки під штангу HS-1005L мають систему регулювання висоти, яка дозволить вам налаштувати положення обладнання під свої фізичні можливості або тренувальні цілі. Відрегулювати висоту стійок ви можете на цілих 7 рівнях в діапазоні від 87 до 145 см. Зробити це можна за допомогою спеціальної затискної ручки та сталевого блокувального штифта.

Стійка конструкція
Стійка конструкція

Модель HS-1005L обладнана міцною та стійкою підставою розміром 50 x 41 см, завдяки якій ви можете бути цілком упевнені в безпеці і комфорті своїх тренувань.

Тримачі для дисків
Тримачі для дисків

Стійки оснащені спеціальними тримачами для дисків довжиною 20 см і діаметром 25 мм, які забезпечать вам зручний доступ до свого силового обладнання. Вони мають гумові накладки-амортизатори, які значно знижують рівень шуму та нівелюють будь-які ризики пошкодження дисків під час їхнього зняття або надягання на утримувачі.

Більше Менше

Характеристики

Клас Домашні
Колір Чорний
Матеріал Сталь із порошковим покриттям
Розмір 49x41x87-145 см
Тип Стійки
Вага 7 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці

Відгуків (0)

Середня оцінка: 0/5
Написати відгук
chat