Турнік універсальний на стіну та стелю
HS-1006K
Чорно-червоний з рукавичками

Доставка згідно з тарифами кур'єра
Товар відсутній

Опис

Немає значення, чи плануєте ви урізноманітнити свій мініспортзал, чи хочете повісити перекладину для розминки вдома або на роботі, турнік Hop-Sport HS-1006K стане вдалим вибором! Перекладина дозволяє виконувати широкий спектр вправ на зміцнення м’язів спини, живота, рук, грудей. А саме: підтягування широким, середнім, зворотним, паралельним хватами, з підйомом ніг. Завдяки спеціальній конструкції турнік може бути закріплений як на стіні, так і на стелі. Для цього вам потрібно всього лиш відкрутити чотири гвинти і змінити положення перекладини. Крім того, для збільшення варіативності тренування турнік оснащено кріпленням для боксерської груші або підвісних TRX-петель. Щоб гарантувати найвищий рівень надійності, наше обладнання було перевірено на безпеку та відповідність чинним стандартам Європейським центром якості.

Основні характеристики:

  • ширина: 120 см
  • відстань від стіни: 56 см
  • відстань від стелі: 44 см
  • вага: 6 кг
  • профіль: 45 х 45 мм
  • розміри ручок: 120 см; 60 см; 18 см
  • максимальна вага: 150 кг
Ефективне тренування
Ефективне тренування

Вправи на турніку HS-1006K — прекрасний спосіб не тільки підтягнути тіло, але й суттєво покращити силу і витривалість. Ця модель чудово підійде людям із різною фізичною підготовкою: новачки зможуть освоїти базову техніку підйому, а досвідчені користувачі — посилено тренуватися, збільшуючи кількість підходів. Регулярні тренування на турніку HS-1006K допоможуть вам добре пропрацювати мускулатуру верхнього плечового пояса, рук, грудей, спини і преса. Займатися ви можете в будь-який зручний для вас час.

Ергономічна конструкція
Ергономічна конструкція

Турнік HS-1006K має міцну конструкцію, яка здатна витримати навантаження до 150 кг. Також пристрій оснащений спеціальним кріпленням для боксерської груші або підвісних TRX-петель, завдяки яким ви зможете суттєво урізноманітнити свої тренування.

Більше Менше

Характеристики

Вид Турніки
Клас Домашні
Колір Чорно-червоний з рукавичками
Конструкція Настінні
Максимальне навантаження 150 кг
Тип Турнік універсальний на стіну та стелю
Розміри 120x56x44 см
Вага 6 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці
Додаткові характеристики Для м'язів рук, Для м'язів спини, Для м'язів преса, Для м'язів грудей

Відгуків (2)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Стас Отличный вариант турника! И самое главное выдерживает вес свыше 140 кг. для меня это важная характеристика. Выглядит тоже прилично, хотя цена доступная. Рекомендую, не пожалеете Юрій Багатофункціональний турнік, підходить на різні типи підтягувань. Ручки зручні і не сковзять але всеодно раджу займатись в рукавичках. Швидка доставка.

Інші товари в категорії