Велотренажер ES-8005 Point механічний червоний

2 498 грн 2 888 грн
Заощаджуєте 390 грн
Змініть кількість
Доставка згідно з тарифами кур'єра Надсилання протягом 24 годин

Опис

Хочете привести себе до ладу, але іноді так ліньки йти в зал? Не біда, велотренажер Point стане ідеальним рішенням ваших внутрішніх переживань. Це обладнання просто створено для затишних домашніх тренувань — з ним у вас точно не буде жодних відмовок для пропуску занять. Тепер тренуватися можна коли завгодно і скільки завгодно, завдяки цьому тренажеру ви абсолютно жодним чином не обмежені: ані погодою, ані транспортом, ані часом. Все, що потрібно, — тільки палке бажання і непохитне прагнення стати краще.

Купити велотренажер Point — означає придбати дійсно якісний продукт за дуже хорошою ціною. Пристрій має хороший функціонал, завдяки якому ваші домашні тренування перетворяться на захопливий спортмарафон. Збираючись замовити велотренажер Point, будьте впевнені у своїй майбутній покупці на всі сто відсотків, оскільки тренажер має гарантію обслуговування на цілих 24 місяці.

Основні характеристики:

 • система навантаження: механічна
 • габарити: 85х 45 х 100 см (Дх Ш х В)
 • вага тренажера: 12 кг
 • максимальна вага користувача: 100 кг
 • регульована висота сидіння
 • висота педалей від землі: 24 см
 • висота керма: 90 см
 • максимальна висота сидіння - 85 см, мінімальна - 65 см
 • безступінчате ручне регулювання навантаження
 • фіксуючі ремінці на педалях
 • гарантія: 24 місяці

Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість.

Надійна електроніка та механіка

Велотренажер Point обладнаний якісною консоллю з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, яка відображає дані таких основних показників, як час, відстань, калорії, швидкість. Для зручності користувачів тренажер оснащений регулятором навантаження, який дозволить вам вручну налаштувати інтенсивність роботи велотренажера під свої можливості.

Зручні деталі

Тренажер має комфортне сидіння, виготовлене з м'якого матеріалу, яке гарантує вам зручність протягом кожного заняття. Під сидінням розташований спеціальний регулятор, що дозволяє спортсменові налаштовувати його висоту під свої фізичні дані. Регулювання висоти сидіння можливе на рівнях від 65 до 85 см.

Стійкий каркас

Передня та задня частини обладнання оснащені спеціальними ніжками, які гарантують всьому тренажеру відмінний рівень стійкості навіть під час найінтенсивніших тренувань.

Ергономічна конструкція

Тренажер має стійку конструкцію, яка гарантує вам не тільки безпеку під час тренувань, але і надійність використання протягом тривалого часу. Компактні габарити пристрою (85/45/100 см) роблять його неймовірно зручним і простим у використанні, переміщенні та зберіганні, оскільки з такими зовнішніми параметрами обладнання займає мінімум місця і зовсім не захаращує його. Ця модель ідеально підійде навіть для наймініатюрнішої квартири.

Більше Менше

Характеристики

Тип Механічний
Максимальна вага користувача 100 кг
Регулювання Сидіння
Вимірювач пульсу Немає
Дисплей Монохромний LCD
Рівні навантаження Безрівнева система
Показання дисплея Швидкість, час, дистанція, калорії
Транспортувальні ролики Немає
Розміри 85х 45 х 100 см
Вага 12 кг
Гарантія 24 місяці

Відгуків (18)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Микола Не для високого росту, шкода. Але дружині добре, вона невисока. Все решта в загальному добре. Марина Мне очень понравился велотренажер в плане использования. Регулируется высота сидения, регулируется нагрузка, легкий - можно носить по квартире. Ольга Хороший, удобный, легкий, просто собрался Валентин незатейливый тренажер, но для пенсионера с небольшим весом вполне подходит, тем более что карантин и на улице лишний раз не погуляешь Елена Р Довольны, тихо работает, места много не занимает, доставили быстро, курьер веждивый, спасибо большое! Валерия К нам приехал в разорваной пачке, но к счастью тренажер цел. Внимательно осматривайте товар при получении! Юля В категории - попроще, наверное лучшее предложение.
Доставка на дом с поднятием очень удобно!
Семен Присматривался давно но как бахнули карантин приобрел. С задачей справляется, все остальное не суть важно. Николай Спасибо за быструю доставку. Подарок удался! спасибо! Николай Спасибо за быструю доставку. Подарок удался! спасибо! Семен Присматривался давно но как бахнули карантин приобрел. С задачей справляется, все остальное не суть важно. Юля В категории - попроще, наверное лучшее предложение.
Доставка на дом с поднятием очень удобно!
Валерия К нам приехал в разорваной пачке, но к счастью тренажер цел. Внимательно осматривайте товар при получении! Елена Р Довольны, тихо работает, места много не занимает, доставили быстро, курьер веждивый, спасибо большое! Валентин незатейливый тренажер, но для пенсионера с небольшим весом вполне подходит, тем более что карантин и на улице лишний раз не погуляешь Ольга Хороший, удобный, легкий, просто собрался Марина Мне очень понравился велотренажер в плане использования. Регулируется высота сидения, регулируется нагрузка, легкий - можно носить по квартире. Микола Не для високого росту, шкода. Але дружині добре, вона невисока. Все решта в загальному добре.

Інші товари в категорії