Віброплатформа 3D + пульт
HS-080VS Nexus Pro
Чорний

7 478 грн 10 228 грн
Заощаджуєте 2 750 грн
Змініть кількість
Безкоштовна доставка Надсилання протягом 24 годин

Опис

Тренуйтеся на платформі HS-080VS Nexus Pro без зусиль, простим і нескладним способом - достатньо встати або сісти на платформу і активувати обрану програму тренувань. Ваші м'язи відразу відчують вібрації, які будуть стимулювати їх працювати швидше. Крім того, виконуючи пасивні вправи на вібруючої платформі, розслаблює напружені м'язи, що дає вам можливість фізичного відновлення після цілого дня. Тренуючись на цьому обладнанні, ви можете зміцнити своє тіло і в той же час розслабитися, подивившись фільм або серіал - поєднувати приємне з корисним ще ніколи не було так просто! Якщо ви хочете закінчити тренування, натисніть кнопку СТОП.

Платформа також може бути успішно використана в якості різних фітнес-тренувань, в тому числі під час присідань або віджимань. Завдяки цьому вправи стануть ще більш ефективними, а їх результат буде більш помітним.

Основні характеристики:

 • вага: 20,5 кг
 • тренувальний компьютер: швидкість(1-99), час(1-15 хв), функція сканування, програма тренування
 • додатково в комплекті: пульт, еспандери
 • довжина ручки еспандера: 7 см
 • тренувальні програми: 5 спеціалізованих програм (P1-P5) і 3 призначених для користувача програми (H, L, HL)
 • регульовані ніжки
 • довжина кабеля: 150 см
 • транспортний ролик
 • габарити платформи: 77 х 42 см
 • рух вібраційної платформи: вгору-вниз, бічні руху і 3D-руху
 • максимальна вага користувача: 150 кг
 • габарити дисплея: 6 х 17 см
 • висота від підлоги: 15,5 см
 • гарантія 24 місяці
Вібраційна платформа HS-080VS Nexus Pro
Вібраційна платформа HS-080VS Nexus Pro

Платформа Nexus Pro допоможе вам зміцнити все ваше тіло і спалити зайві калорії. Широкий діапазон швидкостей і 11 тренувальних програм дозволять вам налаштувати інтенсивність вправ відповідно до ваших потреб. Три тренувальні зони дозволяють вибрати тип вправи - симуляція бігу, бігу підтюпцем або ходьби. Зони відрізняються один від одного тим місцем, де розташовані ступні, позначені на платформі - при «бігу» ступні найбільш віддалені один від одного, найменше при «ходьбі». Вправи на платформі є ідеальним рішенням для людей будь-якого віку, незалежно від рівня фізичної підготовки. Невеликі розміри, безшумна робота і простота- роблять модель Nexus Pro зручним пристроєм для щоденних домашніх тренувань.

Лічильник - дисплей (+ пульт дистанційного керування)
Лічильник - дисплей (+ пульт дистанційного керування)

Модель Nexus Pro дозволяє вам зручно відстежувати хід ваших тренувань. Сенсорний екран з підсвічуванням показує обрану програму і параметри: час і швидкість. Завдяки функції SCAN параметри відображаються циклічно - це велике спрощення, тому що без зупинки вправи ви отримуєте повний контроль над тренуванням.

Бічні рухи (L)
Бічні рухи (L)

Бічні рухи (горизонтальні) відбуваються в призначеній для користувача програмі, позначеної буквою L. У програмі L ви можете встановити час тренування (від 1 до 20 хвилин) і швидкість (від 1 до 99 рівнів).

Рухи вверх-вниз (H)
Рухи вверх-вниз (H)

У моделі Nexus Pro в усіх програмах тренувань виброплита виконує коливальні рухи (вгору-вниз). Ви можете встановити швидкість рухів в призначеній для користувача програмі, в той час як в спеціалізованих програмах вона встановлюється автоматично.

3D руху (HL)
3D руху (HL)

Платформа також генерує тривимірні рухи, які полягають в поєднанні коливання плити (вгору-вниз) і горизонтальних (бічні рухи). 3D-рух відбуваються на виділених платформах і в одній користувальницької програмі, зазначеної символом HL.

Віброплатформа Hop-Sport 3D HS-080VS Nexus Pro
Віброплатформа Hop-Sport 3D HS-080VS Nexus Pro

Годинник з пультом

Платформа Nexus Pro пропонує вам ще більш зручний контроль над тренуванням. Одягніть пульт дистанційного керування у вигляді годинника і переконайтеся, наскільки це просто! Під час інтенсивних вправ на платформі вам більше не потрібно використовувати «традиційний» пульт дистанційного керування, наприклад, для зупинки пристрою. З годинником з дистанційним управлінням найважливіші функції завжди під рукою - на вашому зап'ясті.

Віброплатформа Hop-Sport 3D HS-080VS Nexus Pro
Віброплатформа Hop-Sport 3D HS-080VS Nexus Pro

Масажна накладка

Завдяки прикріпленому до цієї моделі масажному килимку, ви можете поєднати тренування на платформі з масажем стоп. Залежно від швидкості тренування масаж може мати розслабляючий або стимулюючий ефект.

Транспортний ролик
Транспортний ролик

Після виконання вправ вам не потрібно турбуватися про те, що пристрій займає місце у вашій вітальні. Завдяки функціональним транспортному ролику, вбудованому в основу платформи, його легко перенести в інше місце.

Вирівнювання
Вирівнювання

Можливість точного вирівнювання пристрою за допомогою гумових ніжок, встановлених в основі платформи, дозволяє усунути можливі проблеми нерівностей підлоги. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що платформа стабільна і ваші тренування будуть комфортними і безпечними.

Еспандер
Еспандер

У комплекті з платформою Nexus Pro ви отримуєте два еспандера, завдяки яким ви розширите обсяг ваших вправ і тим самим збільшите кількість працюючих м'язів. Еспандери ідеально підходять для моделювання рук, грудей і спини. Еспандери не підключені до пристрою на постійній основі - якщо ви хочете їх використовувати, просто вставте їх в бічні ручки платформи Nexus Pro і почніть тренування!

Неслизька поверхня
Неслизька поверхня

Під час тренувань на платформі Nexus Pro вам не потрібно турбуватися про те, що ваші ноги ковзають по платформі під час тренування. Неслизьку поверхню забезпечить їм оптимальне зчеплення, тому ви зможете повністю зосередитися на виконуваних вправах.

Більше Менше

Характеристики

Вид Фітнес-масажер
Колір Чорний
Призначення Для тіла
Розмір 77 х 42 см
Тип Віброплатформа 3D + пульт
Максимальна вага користувача 150 кг
Вага 20,5 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяців

Відгуків (6)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Sveta Хотела другую модель. Девочки из магазина посоветовали взять эту, плюс она еще по акции, пока всем довольна, занимаюсь Masha Вибрация очень сильно чувствуется, но возможно это мои личные ощущения, т.к. у подруги такая же, собственно и покупала по рекомендации. Советую начинать потихоньку, а потом постепенно увеличивать скорость, что бы организм успел адаптироваться Екатерина Пишут что виброплатформи вредят здоровью. Так вот это не так! Конечно если бы не собираетесь трястись на ней часами. На ней надо заниматься минут 10-15 в день и этого достаточно, чтобы быть в тонусе. Полноценного спорта она не заменяет! Андрей Геннадьевич Сделал заказ в пятницу, а в понедельник уже получил. Все оперативно. Осваиваю Степан Мені не зайшло. Краще вже просто побігати. Але дружина користується, ніби задоволена Lina Странные ощущения, нужно привыкнуть. Стоишь трясешься как холодец. Надеюсь, хоть результат будет

Інші товари в категорії