Віброплатформа 4D + масажний килимок + пульт + годинник
HS-095VS Crown
Чорний

12 448 грн 20 628 грн
Заощаджуєте 8 180 грн
Змініть кількість
Безкоштовна доставка Надсилання протягом 24 годин

Опис

Основні характеристики:

 • Вага: 20,5 кг
 • Тренувальний комп'ютер - відстань в км, швидкість, час, калорії, функція SCAN, програма тренування
 • Додатково в комплекті: пульт дистанційного керування, 2 еспандера, масажний килимок, годинник з керуванням
 • Довжина ручки еспандера: 7 см
 • Тренувальні програми - 5 спеціалізованих програм (P1-P5) і 3 призначених для користувача програми (H, L, HL)
 • Регулювальні ніжки
 • Довжина кабелю: 150 см
 • Транспортний ролик
 • Габарити платформи: 78 х 39 см
 • Розміри віброплити - 64 см х 30 см.
 • Розмір килимка: 45 х 30 см
 • Амплітуда вібрації: до 12 мм
 • Частота вібрації: 600RPM/ 10HZ
 • Рухи віброплити: 7 типів вібраційних рухів
 • Максимальна вага користувача: 150 кг
 • Габарити дисплея: 6 х 17 см
 • Висота від підлоги: 15 см
 • Номінальна потужність: 220 В, 200 Вт (2 мотора)
 • Гарантія 24 місяці

Рух віброплити:

 • Вгору-вниз - вертикальний рух (H)
 • Бічні руху - горизонтальний рух (L)
 • Мікровібраційний рух (U)
 • Вгору-вниз + мікровібрація (HU)
 • Бічні руху + мікровібрація (LU)
 • 3D руху вгору-вниз (HL)
 • 4D вгору-вниз-сторони-мікровібрація (AL)
Віброплатформа Hop-Sport 4D HS-095VS Crown
Віброплатформа Hop-Sport 4D HS-095VS Crown

Вібраційна платформа 4D HS-095VS Crown - це пристрій для занять фітнесом в домашніх умовах, яке допоможе вам зміцнити м'язи, поліпшити здатність підтримувати рівновагу і спалювати зайві калорії. Платформа HS-095vs Crown пропонує до 7 типів рухів на дошці (в тому числі 3D і 4D), широкий діапазон швидкостей (99 рівнів) і 5 готових тренувальних програм. У комплект входять два еспандера для розробки верхній частині тіла і пульт дистанційного керування. Крім того, ця модель оснащена накладкою для масажу ніг і другим пультом дистанційного керування у вигляді наручного годинника, завдяки чому управління пристроєм під час тренування стає ще більш зручним.

7 видів рухів платформи
7 видів рухів платформи

Платформа генерує типи рухів: H - вгору і вниз (по вертикалі), L - вправо і вліво (по горизонталі), HL - тривимірні рухи, які являють собою комбінацію вертикальних і горизонтальних рухів плити, U - мікровібрація, HU - вгору і вниз + вібрація, LU - руху вправо-вліво + мікровібрація, AL - 4D руху (комбінація HL і U).

Віброплатформа Hop-Sport 4D HS-095VS Crown + масажний килимок + пульт управління/годинник

Лічильник-дісплей (пульт в комплекті)

Простий у використанні комп'ютер зі світлодіодним дисплеєм дозволяє контролювати тренування. Він пропонує 99 рівнів швидкості, 5 готових програм тренувань і програму користувача. Крім того, завдяки традиційному пульту дистанційного керування і пульту дистанційного керування у вигляді годинника ви можете легко управляти платформою під час тренування на ній. Це відмінний помічник, якщо ви хочете змінити інтенсивність тренування, не перериваючи його.

Три тренувальні зони
Три тренувальні зони

Модель HS-095vs Crown дозволяє вибрати тип вправи відповідно до трьох тренувальних зон - імітацією бігу, біг підтюпцем або ходьбою. Зони відрізняються один від одного рівнем вібрації і положенням ступень на плиті - в «бігу» ступні знаходяться далеко один від одного, в «поході» - найменше.

Віброплатформа Hop-Sport 4D HS-095VS Crown + масажний килимок + пульт управління/годинник

Неслизька поверхня

При тренуванні на платформі вам не потрібно турбуватися про те, що ваші ноги будуть ковзати. Неслизька поверхня забезпечить їм оптимальне захоплення, так що ви зможете повністю зосередитися на вправах.

Віброплатформа Hop-Sport 4D HS-095VS Crown + масажний килимок + пульт управління/годинник

Еспандери для тренування рук

У комплекті з платформою ви отримуєте два еспандера, завдяки яким ви розширите спектр своїх вправ і тим самим збільшите кількість працюючих м'язів. Еспандери ідеально підходять для моделювання рук, грудей і спини. Розширювачі не прикріплені до пристрою постійно - якщо ви хочете їх використовувати, просто прикріпіть їх до бічних ручок платформи, і можна починати тренування!

Віброплатформа Hop-Sport 4D HS-095VS Crown + масажний килимок + пульт управління/годинник

Килимок для масажу

Завдяки прикріпленому до цієї моделі масажному килимку ви можете поєднати тренування на платформі з масажем стоп. Залежно від швидкості тренування масаж може мати розслабляючий або стимулюючий ефект.

Лічильник з пультом дистанційного керування
Лічильник з пультом дистанційного керування

Простий у використанні вимірювач зі світлодіодним дисплеєм дозволяє контролювати ваші тренування. Він пропонує до 99 швидкісних рівнів, 5 готових тренувальних програм і призначену для користувача програму. Крім того, завдяки традиційному пульту дистанційного керування і пульту дистанційного керування у формі годинника, ви можете легко управляти платформою під час тренування на ній. Це дуже допоможе, якщо ви хочете змінити інтенсивність тренування, не перериваючи її.

Вирівнюючі ніжки
Вирівнюючі ніжки

Можливість точного вирівнювання пристрою за допомогою гумових ніжок, розташованих в основі платформи, дозволяє усунути будь-які проблеми з нерівностями грунту. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що платформа стабільна і ваші тренування будуть комфортними і безпечними.

Більше Менше

Характеристики

Вид Вібромасажна платформа
Вид массажа Вібромасаж
Живлення Мережа
Клас Домашня
Колір Чорний
Країна-виробник товару Китай
Призначення Для тіла, для ніг, для рук, для шиї і плечей, для спини, для сідниць, для щиколоток, для колін, для суглобів, для литок, для стегон, для попереку, для живота (преса)
Розмір 78 х 39 см
Функції Таймер, регулювання інтенсивності масажу
Тип Віброплатформа 4D + масажний килимок + пульт + годинник
Максимальна вага користувача 150 кг
Вага 20,5 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяців

Відгуків (7)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Роксолана Исполнительные. Но с бесплатной доставкой так и не срослось. Оказываеться бесплатная доставка только на отделения новой почты, а не на дом.Отправили быстро, все упаковано и функционирует Елена Не бывает так, чтоб без труда получить сногсшибательный эффект. Можно использовать для разогрева или как дополнительная тренировка Соломия Хорошая платформа, приятно, что доставка бесплатная Валерия Могу сказать, что виброплатформа эффективна, если все правильно делать. Я советовалась с фитнесс-тренером, как правильно выполнять упражнения. И могу сказать, что эффект есть Вика виброплатформа у меня уже неделю, пока не могу сказать ничего не плохого, ни хорошего, посмотрим как дальше будет Юлия Приехало быстро. В комплеткте пульт и часы для управления, удобно, можно регулировать прямо на ходу. Вибрирует достаточно но равновесия удерживать получается, это важно, очень ощутимо повысилась нагрузка при занятиях. Мария Использую как дополнительный тренажер, мышцы в тонусе

Інші товари в категорії