Кардіотренажери

Любите біг, хочете схуднути або просто шукаєте якісне обладнання для продуктивних домашніх тренувань? Що б ви не відповіли, кардіотренажери стануть саме тим універсальним обладнанням, яке забезпечить продуктивні заняття вдома в будь-який зручний для вас час.

Купити кардіотренажер — означає стати власником дійсно якісного обладнання, завдяки якому можна не тільки позбутися зайвої ваги, але й суттєво зміцнити серцево-судинну і дихальну системи свого організму. Також такий тип спортобладнання дозволяє зміцнити імунітет, розвинути витривалість і швидкість руху, плюс активізує метаболізм і сприяє насиченню крові киснем.

До того ж ефективний кардіотренажер добре пропрацьовує мускулатуру ніг, покращує загальний стан опорно-рухового апарату, зокрема стан та щільність кісткової тканини. Регулярні тренування на цьому фітнес-пристрої допоможуть користувачу за рекордно короткі терміни суттєво покращити не тільки зовнішню композицію тіла, але й його внутрішній стан. Вибираючи кардіотренажер для схуднення, спершу уважно ознайомтеся з його видами, оскільки кожен з них має свої особливості використання, переваги та недоліки. Також обов'язково звертайте увагу на ступінь впливу на організм користувача, загальний функціонал і базові технічні характеристики пристрою.

Види кардіотренажерів для дому

  • бігові доріжки— плюси: свобода вибору руху (біг, ходьба тощо), ідентичність природному бігу на свіжому повітрі. Мінуси: низка медичних протипоказань, відсутність природної аеродинаміки

  • орбітреки — вони ж еліптичні кардіотренажери. Плюси: рівномірний розподіл навантаження, активація основних груп м'язів, відсутність тиску на суглоби. Мінуси: низка медичних протипоказань.

  • велотренажери — обладнання, яке чудово імітує їзду на велосипеді, вважається одним з кращих кардіотренажерів для дому. Плюси: добре прокачує нижню частину тіла, формує мускулатуру ніг і сідниць, запускає метаболізм. Мінуси: велике навантаження на колінні та гомілковостопні суглоби, медичні протипоказання.

  • горизонтальні велотренажери — Плюси: мінімальне навантаження на суглоби, спину і шию, покращення відтоку лімфи, відновлення після травм. Мінуси: габаритна конструкція, стабільне положення тіла, нешвидкий процес схуднення.

  • степпери— Плюси: компактність, невисока ціна, хороше пропрацювання мускулатури нижньої частини тіла і, залежно від типу степпера, верхнього плечового пояса, спини та пресу. Мінуси: сильне навантаження на колінні суглоби, низка медичних протипоказань.

На нашому сайті ви можете підібрати кардіотренажер, який підходить саме під ваші тренувальні цілі. А далі активно займайтеся, і результат не змусить на себе довго чекати.

chat