Велотренажери

Фільтр
Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)

Домашні велотренажери існують вже близько 50 років, з того часу вони видозмінилися, покращились, і зараз продаються в багатьох спортивних інтернет-магазинах. У порівнянні з іншими видами кардиотренажеров - орбітреками, біговими доріжками - домашні велосипеди займають відносно небагато місця, тому дуже популярні. Завдяки кардіонавантаженню, велотренажер допомагає ефективно спалювати калорії, зміцнити серце і судини, і, звичайно, поліпшити фігуру.

За типом навантаження велотренажер для дому може відноситься до одного з трьох типів:

• Механічний - навантаження створюється за допомогою ременя, надітого на маховик. Рівні регулюються шляхом натягу ременя - чим сильніше, тим більше навантаження. Це найпростіший і недорогий тип. Але і самий недовговічний. Через тертя, ремінь швидко зношується. І рівень шуму у них вище, ніж у більш сучасних моделей.

Магнітний - в цьому варіанті опір створюється магнітом, який знаходиться поруч з маховиком. Регулювання відбувається шляхом варіювання відстані від маховика до магніту.

• Електромагнітний - магнітне поле створюється котушкою з електричним струмом, яка розміщена в безпосередній близькості від маховика. При збільшенні сили струму зростає магнітне поле, і опір стає більшим. До цього типу належать найсучасніші моделі, які мають велику кількість програм. Багато з них оснащені генератором, і не вимагають підключення до мережі. Але ці моделі найдорожчі в ремонті і обслуговуванні.

Вибір велотренажера

Отже, коли ви вирішили купити велотренажер, для початку необхідно визначитися з сумою і габаритами. Подумайте, де ви хотіли б встановити домашній велосипед, ознайомтеся з технічним описом на сайті або проконсультуйтеся з фахівцем. Якщо вас цікавить велотренажер з конкретним набором функцій, завжди можна оформити розстрочку.

Вигідно купити модель з кращими характеристиками, адже ви будете користуватися тренажером не один рік. Залежно від обраного цінового сегмента і бажаних функцій, можна легко підібрати велотренажер в нашому магазині, і замовити з доставкою відповідний варіант.

chat