Вібраційні платформи

Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)

Якщо ви шукаєте пристрій, який забезпечить легке і ефективне тренування м'язів, вібраційна платформа стане ідеальним вибором. Її можуть використовувати як новачки, які раніше не займалися спортом, так і досвідчені спортсмени.

Робота платформи заснована на вібраціях, які впливають на окремі частини м'язів. Вправи на віброплатформі стимулюють кровообіг, зміцнюють м'язи і покращують пружність шкіри. Тренування на платформі зроблять вашу щоденну гімнастику більш продуктивною, особливо якщо ви будете додатково використовувати інші аксесуари, наприклад еспандери які йдуть в комплекті.

Види віброплатформ

  • Моноплатформи. Рух віброплити у всіх програмах тренувань відбувається по осі Н (вгору-вниз)
  • 3D платформи. Рух віброплити можливий у 3 напрямках: Н (вертикально) рух вгору / вниз; L (горизонтально) рух вправо / вліво; (HL) комбінація руху по осях H і L.
  • 4D платформи. Рух віброплити можливий у всіх площинах і їх комбінаціях, а також, доповнено мікро вібрацією. Завдяки чому, платформа має можливість відтворювати 7 типів руху.

Як вибрати віброплатформу

  • Вага користувача. Професійні віброплатформи розраховані на вагу до 250 кг. Правда, серед їхніх недоліків – значні габарити і ціна. Домашні віброплатформи менш габаритні та розраховані на вагу до 150 кг.
  • Матеріали. Платформа тренажера піддається регулярному навантаженню, тому овнішнє покриття обов’язково має містити цупке напилення або гумовий килимок.
  • Комплектація. Еспандери, масажні стрічки або подушки для тренування пресу – розширюють спектр тренувань. Кейси для транспортування, пульти і годинники, в свою чергу, створюють додаткові зручності для тренування.
  • Діапазон частоти вібрацій. Мінімальний допустимий поріг частоти вібрацій для ефективних занять становить 20Гц. Вибираючи віброплатформу віддайте перевагу моделям діапазон яких коливається в рамках 25 – 50 Гц.
  • Програмний пакет. Для комплексного тренування м'язів , тренажер повинен містити не менше 3 базових режимів занять - розтяжку, масаж, і тренування. Крім цього - кілька рівнів регулювання складності.

Вібраційні платформи Hop-Sport

У магазині Hop-Sport ви знайдете широкий вибір платформ з різними наборами вібрацій, включаючи моделі 3D або 4D. У платформ 4D також є функціональні доповнення, такі як масажний килимок або пульт дистанційного керування у формі годинника, який полегшує управління платформою під час тренування.

chat