Турніки та бруси

Фільтр
Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)

Підтягування на турніку - вправа, яка добре всім знайома з курсу загальної фізичної підготовки, але від цього вона не стає менш ефективною. Різні варіанти хвата дозволяють пропрацювати різні групи м'язів. Домашні бруси - дієвий спосіб привести себе в гарну фізичну форму, набрати м'язову масу і просто поліпшити своє здоров'я.

Безсумнівний плюс такого спортивного снаряда - її компактність. Купити домашній турнік можна навіть для маленької квартири, він не займає багато місця і не захаращує приміщення. Крім того, займатися на ньому можуть всі члени сім'ї, незалежно від статі і віку.

Залежно від моделі, навісний турнік дозволяє застосовувати різні види хвата і розвивати окремі групи м'язів. За способом захоплення перекладини розрізняють: верхній або прямий - руки встановлюються на брус прямо, зворотний - руки ставлять на зворотному боці (долонями до себе) і різнойменний - одна рука захоплює перекладину прямим способом, а друга - зворотним. По ширині хвата теж можуть бути різні варіанти - широкий, середній і нейтральний.

Види хвата і типи навантаження:

  • Прямий хват - найбільше впливає на м'язи спини;
  • Зворотний хват - підключається біцепс;
  • Різнойменний - до біцепсів підключаються плечові м'язи;
  • Широкий хват - працюють передні частини дельтоподібних м'язів спини;
  • Середній (нейтральний) хват - розвиває нижні відділи найширших м'язів спини;
  • Вузький хват - опрацювання м'язів рук.

Можна купити турнік для дому найпростішої конструкції або придбати турнік 3 в 1, в якому передбачені додаткові ручки для різних видів хвата. У будь-якому випадку, підтягування будуть корисними.

Турнік для дому настінний - універсальний, це робить його ефективним засобом як для набору м'язової маси, так і для схуднення.

Перш ніж купити турнік із брусами на стіну, необхідно подумати, де він буде розміщений, щоб нікому не заважав і водночас на ньому було зручно займатися. Тому варто звертати увагу на розміри: довжину поперечини і виліт від стіни.

Турнік для дому - повноцінний тренажер, який повинен відповідати певним вимогам надійності та ергономіки. Звертайте увагу на якість металу і міцність швів, стійкість покриття, матеріал рукояток.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір турніків для квартири: від найпростіших варіантів до багатофункціональних турніків 3 в 1. Незалежно від моделі, всі наші турніки високої якості, виготовлені з високоякісних матеріалів і мають гарантію 24 місяці.

chat