Горизонтальні велотренажери

Фільтр
Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)

Горизонтальні велотренажери, є гарантією безпечного тренування, завдяки якому ви поліпшите свою форму і спалите зайві калорії. Тренування на цьому обладнанні особливо рекомендуються людям похилого віку та людям які відновлюються після травм або операцій.

У магазині Hop-Sport ми пропонуємо високоякісні горизонтальні велотренажери з системою магнітного опору в широкому ціновому діапазоні, оснащені зручним сидінням і тренувальним комп'ютером. У нашому асортименті ви зможете знайти підходящу модель саме для себе!

Горизонтальний магнітний велотренажер, відмінний інструмент для оздоровчих або реабілітаційних тренувань. Він також відмінно підходить для літніх людей, забезпечуючи їм безпечне і стійке положення під час тренування.

Горизонтальні моделі, доступні в нашому магазині, завдяки своїй конструкції забезпечують плавну і безшумну роботу, але, перш за все, вони забезпечують максимально можливий комфорт для користувача.

Зручне регульоване сидіння зі спинкою, не ковзкі педалі зі стопорними ременями, транспортувальні ролики, інтуїтивно зрозумілий дисплей, який показує параметри тренування та датчики пульсу - це лише деякі з переваг горизонтальних велотренажерів, пропонованих в магазині Hop-Sport.

На що звернути увагу при виборі горизонтального велотренажера читайте у нашому блозі. Продуктивних вам тренувань!

chat