Грифи

Гантелі та штанга – це основний інвентар для силових тренувань. Важко уявити собі спортзал, байдуже професійний чи домашній, без цього обладнання. З гантелями або штангою можна виконувати цілий комплекс різноманітних вправ, які допоможуть ефективно зміцнити й скульптурувати м’язи плечей, передпліч, спини та грудей.
Гриф є основою будь-якої штанги чи набірної гантелі, тому до його вибору потрібно підійти з усією серйозністю. В інтернет-магазині Hop-Sport ви можете придбати високоякісні грифи за приємними цінами, які за своїми характеристиками не поступаються професійному обладнанню.
Відмінною рисою наших грифів є те, що у місцях для хвату на них нанесено глибокі поперечні засічки. Завдяки цьому гриф зручно лежатиме в руці та не буде вислизати навіть під час виконання найінтенсивніших вправ.


Який гриф обрати?
За призначенням розрізняють грифи для гантель і для штанг. В нашому магазині представлені грифи довжиною 40 см, 45 см і 50 см та з діаметром 30 мм- 50 мм. Металопластиковий гриф небагато важить та коштує дешевше, але витримує менше навантаження, ніж гриф, виготовлений із хромованої сталі.
Найпопулярнішими грифами для штанги є прямі. З таким грифом ви зможете виконувати всі базові комплекси вправ. Прямий гриф буде найкращим варіантом для новачків, адже він закриває майже всі потреби користувача. В нас ви можете замовити гриф для штанги з діаметром 25 мм, 30 мм, 50 мм.
Важливо підібрати гриф правильної довжини. З надто коротким положення рук під час хвату не буде природним, що призведе до дискомфорту і можливого травмування, використовуючи занадто довгий гриф, вам доведеться докладати додаткові зусилля для балансування. В інтернет-магазині Hop-Sport ви можете купити гриф для штанги оптимальної довжини – від 150 см до 218 см.
Штанги з вигнутими грифами використовують для посиленої роботи над біцепсами та трицепсами. При виконанні деяких вправ зі штангою кисті в атлетів буквально вивертаються. З вигнутим Z-подібним грифом ваші руки займають більш природне положення, що зменшує неприємні больові відчуття у зап’ястях та допомагає вберегти їх від травм.
W-подібний гриф має ще більш вигнуту форму, тому навантаження на передпліччя з ним ще менша. Такий гриф часто купують для виконання французького жиму лежачи. Криві грифи дозволяють швидко, ефективно та безпечно пропрацювати мускулатуру верхнього поясу кінцівок.


Як купити гриф для гантель і штанги в інтернет-магазині
В спортивному інтернет-магазині Hop-Sport ви без проблем можете замовити гриф для гантель або штанги – просто зателефонуйте до нас, чи залиште заявку на сайті. Ми гарантуємо швидке опрацювання замовлення та оперативну відправку.
Для вашої зручності ми пропонуємо різні варіанти оплати та доставку на адресу чи відділення в будь-якому населеному пункті України.
Грифи від Hop-Sport – це перевірене професійне обладнання для домашнього спортзалу, надійність якого доводять європейські сертифікати якості. Ми впевнені в наших товарах, тому надаємо фірмову гарантію на 24 місяці.

Більше
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Гриф гантельний Hop-Sport 45см (25мм)
warranty forГрифи
 
Hop-Sport

Гриф гантельний Hop-Sport 45см (25мм)

(4)

328 грн 418 грн
Заощаджуєте 90 грн
Гриф W-подібний Hop-Sport 120см (27мм)
warranty forГрифи
 
Hop-Sport

Гриф W-подібний Hop-Sport 120см (27мм)

(5)

658 грн 798 грн
Заощаджуєте 140 грн
Гриф Z-подібний Hop-Sport 120см (30мм)
warranty forГрифи
 
Hop-Sport

Гриф Z-подібний Hop-Sport 120см (30мм)

(5)

938 грн 968 грн
Заощаджуєте 30 грн
Гриф олімпійський Z-подібний Hop-Sport 124 см (50мм)
warranty forГрифи
 
Hop-Sport

Гриф олімпійський Z-подібний Hop-Sport 124 см (50мм)

(1)

1 978 грн 2 158 грн
Заощаджуєте 180 грн