Тренажери для рук

Погодьтеся, вправи для рук невіддільна частина гарної спортивної підготовки. Багато хто ставить собі питання, як правильно підібрати кистьові тренажери і на що слід звернути увагу при покупці. Існує безліч тренажерів для м'язів рук, головне чітко розуміти, яка група м'язів потребує пропрацювання. Розбираймось:

  • Тренажер для кисті або ж еспандер для рук - підходить як для повноцінного тренування, так і для легкої розминки. З його допомогою ви підкачаєте руки, пропрацюєте зап'ястя або ж просто розігрієте сухожилля і зв'язки перед тренуванням.
  • Для красивої форми рук, відмінно підійдуть вправи з гантелями для фітнесу. Фітнес - гантелі створені як для силових тренувань, так і для занять аеробікою.
  • Сильний захват вам гарантує тренажер для розгинання пальців. Він компактний і його зручно використовувати практично всюди. До того ж це хороший антистрес і реабілітація після інсульту або травм.
  • Для тих, хто віддає перевагу легкості та ефективності розроблений велотренажер для рук і ніг. Це відмінний інструмент для підтримки фізичної форми при сидячій роботі і малорухливому способі життя. Завдяки своїй практичності підходить навіть людям старшого віку.
  • Для сили та краси плечей використовуйте упори для віджимань від підлоги, за допомогою яких ви зможете швидко накачати сильні біцепси та трицепси. А головне - упори зовсім не зменшують простір у вашому приміщенні.
  • Якщо ви плануєте проводити кардіо тренування, відмінним вибором для вас стануть гребні тренажери. З їх допомогою ви прокачаєте всі основні групи м'язів і підвищите витривалість організму в цілому. Такі заняття допоможуть зміцнити м'язи рук і ніг, спини, живота і поліпшити систему кровообігу.
  • Звичайно, крім окремих тренажерів для рук ми пропонуємо штанги та набори, а також диски, грифи, гирі окремо для поступового збільшення ваги навантажень. Вони дозволять досягти швидкого і довговічного результату, яким ви будете задоволені навіть не виходячи з дому.

Звісно, вибір тренажера залежить від того, з якою метою потрібні заняття. Рекомендуємо використовувати комплексні заняття для всіх груп м'язів, щоб досягти найкращого результату. Також ви можете скористатись послугою нашого онлайн-тренера, щоб ваші тренування стали більш ефективними!

У нас ви зможете купити тренажери для рук, виготовлені з високоякісних матеріалів за хорошою ціною. Для вашої зручності ми пропонуємо різні варіанти оформлення замовлення з безкоштовною доставкою в будь-яку точку України. Також ми надаємо гарантію 24 місяці на всі тренажери, з якими Ви можете детально ознайомитися у нас на сайті.

chat