Тренувальні лавки

Лавка для тренувань – це ідеальний інструмент для зміцнення м’язів і формування всього тіла. Наше обладнання відрізняється відмінною якістю, неабиякою міцністю та стильним дизайном.

Прямі лавки чудово підходять для базових вправ зі штангоючи гантелями, особливо вони рекомендуються початківцям. Похилі знадобляться для виконання гіперестезії, яка зміцнює м’язи спини та живота. В нашому магазині також є регульовані лавки зі стійками для штанги, які можуть виконувати функції як прямої, так і похилої. Досвідченим користувачам сподобаються моделі з різноманітними додатками – важелями для рук і ніг, тягами та партами Скотта.

Також ви можете придбати аксесуари до лавок окремо, щоб урізноманітнити власну, якщо вона у вас вже є.

Причини купити тренувальну лавку

Якщо ви хочете дбати про свою фігуру, здобути спортивну форму і збільшити м’язову масу, то вправи на лавці стануть найкращим вибором. Багато людей пов'язують з лавкою заняття в тренажерному залі та вважають, що це обладнання тільки для професійних спортсменів і культуристів. Насправді це дуже універсальний інструмент, який все ширше використовується любителями спорту в домашніх мініспортзалах.

Зростання популярності лавок для тренування серед користувачів підтверджується тим фактом, що серед широкого асортименту моделей будь-який охочий може купити обладнання відповідно до власних потреб і фінансових можливостей.

В спортивному інтернет-магазині Hop-Sport можна купити прості негабаритні лавки, які складаються до компактного розміру, що ідеально для невеликих приміщень, де важливий кожен сантиметр простору. Після тренувань ви можете легко зібрати та заховати таку лавку в зручне місце для зберігання. Якщо ви шукаєте багатофункціональне обладнання, варто звернути увагу на моделі більших розмірів із різними аксесуарами.

Що ви отримаєте, замовивши лавку для тренування в інтернет-магазині Hop-Sport

Інтернет-магазин Hop-Sport – це офіційний дистриб’ютор бренду в Україні.

Тільки в нас ви знайдете тренувальні лавки відомого європейського бренду за найнижчими цінами.

Вся продукція пройшла перевірку на відповідність стандартам безпеки та надійності, що підтверджено сертифікатом якості. Наш магазин надає фірмову гарантію терміном у 2 роки на всі товари.

Створюючи замовлення, ви можете вибрати зручну для вас форму оплати. В інтернет-магазині Hop-Sport ви можете купити лавку для тренування з адресною доставкою по Києву, Харкову, Львову, Одесі та всій Україні.

Більше
Фільтр
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)
Лава для гіперекстензії Hop-Sport HS-1018 РОЗПРОДАЖ
Розпродаж
warranty forТренувальні лавки
 
Hop-Sport

Лава для гіперекстензії 
HS-1018 
 

(8)

3 128 грн 3 468 грн
Заощаджуєте 340 грн
Лавка тренувальна Hop-Sport HS-1080
Хіт продаж
warranty forТренувальні лавки
 
Hop-Sport

Лавка тренувальна 
HS-1080 
 

(5)

3 798 грн 4 488 грн
Заощаджуєте 690 грн
Лавка тренувальна Trex Sport TX-055
warranty forТренувальні лавки
 
TREX Sport

Лавка тренувальна 
TX-055 
 

(4)

3 997 грн 4 477 грн
Заощаджуєте 480 грн
chat